Poslední volná místa na třetím běhu! Podejte si přihlášku

Návštěvní kniha

Chcete-li sdělit něco všem čtenářům toho webu, jste na správném místě. Bez uvedení jména a emailu váš zápis nebude přijat.

Chcete-li přihlásit dítě či sebe na tábor, či nějak Sluneční zátoce pomoci, použijte Kontakty na provozovatele.

Diskuze

Michal Nedorost, 2024/04/21 15:46
Jste skveli, vydrzte. :):)
Petr Šebek, 2024/02/17 08:48
Jezdil jsem tam se sestrou v 70.letech. Krásné vzpomínky a je dobře, že stále funguje.
Jiří Dvořák, 2023/09/29 12:34
Reakce na smutné dětství Nikoly Šámalové ze dne 23.08.2023

Ano mohou být i kritické pohledy na život, bude mne 68 a tak to bude vypadat, že se pouštím do diskuze s mládím. Ale možná, že právě i ty šediny mně dávají možnost se zapojit do diskuze. Jako mladý student jsem poprvé stanul na palubě SZ v roce 1976 ( ano tedy před 47 lety ). Po dobu studia jsem jezdil každý rok a to následně i s nastávající a dosud i současnou manželkou. Svatební cestou nám byla dána možnost absolvovat dva běhy. Pak malá odmlka, aby SZ prošly obě naše děti, pak malá odmlka, aby již nyní druhým rokem jel vnouček a za dva roky i vnučka. Proto si tímto dovoluji poděkovat celým generacím kapitánů, vícekapitánů, kuchařek, admiralitě a dalším, s úctou vzpomínám na Šedého Lišáka, s láskou na všechny ty lidičky z vedení, kteří třeba ani nejsou vidět, ale bez nich by to nešlo, se kterými jsem měl mít tu čest se potkat. Tito všichni obětují svůj osobní čas, rodinný život, někdy i svoji dovolenou a celoroční práci, která není doceněna, ale jen oceněna malou odměnou formou platu za 20 dnů. Který vůbec nereflektuje odpovědnost a nasazení. Podle mne je SZ prostě u některých lidí novou krevní skupinou. Protože jinak se to dělat nedá.

Tedy tolik ze vzpomínek a nyní k Nikolce. Mrzí mne, že jeden z tisíce dětí má tak negativní zkušenost, že napíše takový příspěvek. Tzv. nespokojených může být více, příště na náš tábor nejedou a najdou si tábor podle svých představ. O to více mne mrzí poslední věta ... " Prosím, tohle svým dětem nedělejte". Nevím zda příspěvek psala 6 letá Nikolka hned po táboře, nebo to psala dnes už slečna, jako vzpomínku na minulost, ale nemohu se svými letitými zkušenostmi ( a jsem se SZ ve stálém kontaktu ) souhlasit snad ani s jednou výtkou. Stýskání je opravdu velký problém, ale řešitelný, pokud dítě není na tábor "odloženo" z důvodů rodinné dovolené. Pavouci a další příslušníci přírody k táboru nezbytně patří, fobií je plný svět, ale tím nesnižuji strach v 6 letech. Jen si vzpomínám na větu jiného dítěte " že tma je horší než bubáci". Ostatní poznámky o dětském utrpení, bych asi řešil na detektoru lži, protože kapitáni nejsou vedoucí "z ulice najatí před nástupem na tábor", ale všichni kapitáni byli sami dětmi, vícekapitáni a ještě prošli sítem s velice malýma ( náročnýma ) oky. Dnes je to již jen názor proti názoru bez důkazů a proto končím jinou větou .. " Děkuji, že jsem tohle mohl prožít a že to mohly prožít i moje děti a vnoučata".

Jiří Dvořák, Zvánovice
Lucie Nykodýmová , 2023/09/14 15:04
Ahoj, nejlepší vzpomínky na tento tábor. Chci se zeptat, zda je možné někde najít fotky z let 2000-2003, první turnus.

Dekuji Lucka
Sluneční Zátoka, 2023/08/31 11:59
Odpověď na příspěvek Nikoly Šamalové:

Dobrý den, nikdo z nás nečte rád kritické příspěvky, ale to neznamená, že na ně neslyšíme či nereagujeme (natož abychom je mazali). Váš popis negativních zážitků z roku 2013 je obsáhlý, ale pokusíme se vyjádřit ke všem.

Nejvíce nás mrzí reakce Vaší kapitánky (tj. Vaší vedoucí) na Vaši fobii z pavouků. To, že o ní patrně neměla tušení (a Vaši rodiče nám o ní zřejmě nenapsali do Nástupního listu), ji neomlouvá. Měla se chovat citlivěji. Vězte, že přestože na tábor v současné době přijíždějí děti s velkou škálou rozmanitých obtíží (diety, alergie, fobie, apod.), naše zdravotnice pečlivě pročítá Nástupní listy a informace od rodičů ihned předává kapitánům. Ti pak na ně vždy berou ohled. Doufáme, že tehdejší “scéna s pavoukem” byl ojedinělý exces a snažíme se, aby se neopakoval.

Dobrou zprávou je, že v oblasti hygieny se od dob Vašeho pobytu ve Sluneční zátoce změnila řada věcí k lepšímu. Nikdo nezakazuje chodit dětem vyčůrat se, kdykoliv to potřebují. Na WC je ve všech kabinkách toaletní papír. Jen ta studená voda na mytí zůstává, ale věříme, že to není nepřekonatelná překážka pobytu v přírodě. Kapitáni opravdu kontrolují, zda se děti pořádně myjí, ale “očuchávání”, případně nevhodné dotýkání, o kterém píšete, se neodehrává. Snad jen v občasné humorné nadsázce - dáme si tedy pozor, aby si to nikdo špatně nevykládal a nebyl tím ponižován. Za to, že jste to tak negativně vnímala, se omlouváme.

Ještě ke stýskání a volání domů: Máme zkušenost, že většině menších dětí se na táboře zpočátku stýská a požadují telefonáty rodičům a odvoz domů. Pochopitelně nechceme v prvních dnech tábora realizovat desítky telefonátů rodičům, když víme, že se dětem po třech, čtyřech dnech stýskat přestane, a problém zmizí přirozenou cestou. A když ne, pak u těch několika vytrvale stýskajících si či nespokojených dětí skutečně voláme rodičům, probíráme s nimi situaci, a když se oni rozhodnou, že si pro dítě přijedou, nebráníme jim v tom (ani nechceme). Otázka vracení peněz je zde irelevantní - neděláme tábor pro zisk, ale pro děti.

Snad jsme Vás a případné další čtenáře Návštěvní knihy touto odpovědí přesvědčili, že tábor Sluneční zátoka není určen k trápení dětí, ale k hezkému prožívání prázdninových dní. Je škoda, že jste si nechávala svůj text pro sebe tak dlouho a zaslala nám ho až po deseti letech. Vždy je lepší o věcech mluvit. Jinak se nic nezmění. A nevysvětlí. Právě proto Návštěvní knihu máme!

Admiralita přístavu ve Sluneční zátoce
Nikola Šamalová, 2023/08/23 23:51
Chtěla bych aby všichni věděli, že tohle je moje nejhorší vzpomínka na dětství. Vedoucím bylo úplně jedno, že se mi na táboře nelíbí a prosila jsem je o zavolání domu. To mi nikdo neumoznil. Asi aby nemuseli vracet peníze? Musela jsem potaji volat rodičům aby si pro mě přijeli. Mám fobii z pavouků, spala jsem na palande a najednou u hlavy velký pavouk, lekla jsem se a sebehla dolů. V tu ránu proběhla vedoucí a začala na mě jecet ať okamžitě zálezu nahoru, nebo budu muset plavat v jezeře a pak stát mockrát u jezera aby mě kousali komáři. Bylo mi 6 let. Chovali se velmi necitelne, celou noc sem brečela. Nemohli jsme se ani umýt. Pouze nohy ledovou vodou. Bylo pro mě hodně ponižující, když jsme si museli nechat nohy očuchat od vedoucích každý večer. Přišlo mi to velmi nevhodne aby mne očuchával cizí člověk a dotýkal se mne. To nikoho nezajímalo. Velmi tvrdý vojenský rezim. Nesměla jsme se po probuzení vyčůrat. Až po běhu a rozcvičce. Takže běh s plným močovým měchýřem. Hodně to bolelo. Po té jsme měli 5 minut na vyčůrání, než bude snídaně. Pokud jsme se zpoždění následoval trest. Ale na WC nebyl ani toaletní papír. Zkuste si od lesa dojít do chatky pro papír a vykonat potřebu za 5 minut. Divím se, že se tohle vůbec může dal provozovat. Dodnes mám noční můry a to nejsem z žádný rozmazlený rodiny. Vyrůstala jsem v chudych poměrech. Doufám, že můj názor nesmažete, protože tenkrát mě pocity nikdo nevyslyšel. Doufám, že dnes ano. Prosím, tohle svým dětem nedělejte.
Jakub "Kubajs" Šrámek - Smršín , 2022/07/14 18:11
Přeju Všem námořníkům, ať se letošní Zátoka vydaří, všem viceům, kapitánům, admirálům, vždy skvělé kuchyni i správcům a všem, co se na organizaci podílí, ať je letošní plavba na Audacii povedená, a rád bych se zeptal, jestli má Zátoka FB nebo IG, či zda pouze Discord. Co nejmíň štípanců od komárů, žihadel od vos, bacha na Vechtra a příšeru ze stavidla na Malé Landě, ať se kadetům zdárně povede plavba a všem ostatním Puták, to z celého srdce přeje Kubajs, který jezdil 2003-2009 nejprve na druhý, a pak první běh, syn Kidův, který jezdil od prvního ročníku.
Srdečně Ahoooooj všem, kteří na tuhle zprávu narazí! :)
Melánie Dušková, 2022/01/26 09:39
Se je proste nejlepsi tábor!
Metoděj Slavík, 2021/07/03 14:53
Ahoj @Kilík.

Napiš na můj email metodejslavik@seznam.cz a pošlu ti aktuální serverovou pozvánku která se jinak každých 24 hodin mění kvůli bezpečnosti, čili v době kdy jsem příspěvek přidal byla platná jen onen den.
Budeme moc rádi když se připojíš a když na server třeba pozveš i nějaké kamarády ze svého oddílu.

Mimochodem náš server má aktuálně 62 uživatelů včetně kapitánů a dokonce i admirality takže vám všem moc děkujeme za podporu a budeme moc rádi za každého nového uživatele.
Killík, 2021/06/30 22:17
Odkaz na discord server je už neplatný :(
Ráda bych alespoň nakoukla, zrovna před pár dny jsem na Krkavčí skále narazila na zprávu z naší kadetské výpravy.
Metoděj Slavík, 2021/02/01 07:33
Ahoj všem ze třetího běhu!!!
Chci vás jen upozornit že máme vlastní Discord server, je vážně super a budeme rádi když se všichni napojíte.
Celý je stilyzovaný do sluneční zátoky, do jejích míst a zážitků. Nejlepší je že si můžete takto bezplatně a snadno můžete popovídat s jakýmkoli člověkem co je na server napojený. Máme tu zde dokonce plně funkční podchod, nebo bílou jelení zvěř. Jet u spoustu kanálů tvořících zátokovou atmosféru.

Pokud by jste potřebovali se zřízením discordu pomoct klikněte na tento odkaz: https://docs.google.com/document/d/1ZrAyz1iD1J3q7sJudLDab0c8KuujrKfgxZG2fW7ckag/edit?usp=sharing

Každý kdo se připojí je vítán!
Tak vzhůru na palubu!!!

Pozvánka je zde: https://discord.gg/e2nZy3WQ
Katka, hospodářka II. běhu., 2021/01/27 18:21
Tak já se taky hlásím.
Ondřej Mixl, 2018/01/17 11:22
Nejlepší tábor na světě
Mrs.Kukik, 2017/10/22 14:33
Co fotky z 1. běhu, budou?
Katka - hospodářka 2. běhu, 2017/06/27 12:09
Ahoooj.
už se na Vás, moji druhoběhoví, velmi těším.
Katka, hospodářka
Mrs. Kukik, 2016/12/13 19:54
Prosím tu skladbu na skoťáky jak se jmenuje... hrozně by mi to pomohlo... prosíííííííím...
Zdeněk Včela, 2016/10/01 22:40
Ve Sluneční zátoce jsem strávil nejkrásnější chvíle dětského života, naposledy v červenci 1968... moc mě těší, že tábor stále existuje a že jeho duch se nezměnil. Palubní deník si stále uchovávám (a taky nějakou tu jizvu :-) ) a mohu si tak oživovat vzpomínky na úžasné vedoucí a nezapomenutelné zážitky. Škoda, že nejde vrátit čas o 50 let zpět..
Kaiserová Andrea, 2016/09/21 05:06
Dobrý den, chci se zeptat, kdy budou fotečky z 3.běhu. Moc díky Kaiserová Andrea
Krtek, 2016/08/17 06:57
Fotky z letošního 2. běhu naleznete jako vždy na www.sz2.cz. Těšíme se zase za rok!
Olča III.běh, 2016/07/25 10:32
Já chci na tábor!!!!!! Mohla bych, jenže ten pitomej zápal plic mi čekání prodlouží! Já tam chcíííííííí
Mrs. Kukik, 2016/06/27 16:13
Ahoj, nevíte někdo náhodou jak se jmenují skladby na které se tancují Skoťáky? Předem díky :-)
Zuzana Lincová dříve Černá, 2016/06/24 10:42
Lidi jak já vám všem strašlivě závidím. Poprvé jsem byla ve Sluneční zátoce v roce 1969 a potom ještě asi čtyřikrát a od té doby opravdu neuplynul ani jediný rok, kdy bych si o prázdninách nevzpomněla.
Dones si myslím, že to bylo to nejhezčí, co jsem v životě zažila. Poznala jsem tam všechny ty fantastický lidičky - mého milovaného Černého Bobra, Neklana, Hada i Hádě, Múwína, Šedého Lišáka, kuchařku Julinku, podle které se jmenuje legendární dělo i Myathana o kterém jsem slyšela, že je vymyšlený - není !
Ty úžasné hry, ta dobrodružství, ta krása kolem a všechna ta moudra, která některým připadala i směšná ( viď, Múwíne...).
Opravdu to bylo nádherné a pevně doufám, že Zátoka bude žít dál a mě se za pár let povede tam poslat moje vnouče, které se má každým dnem narodit.
Všem přeju hodně štěstí.
Michal Vítek, 2016/06/05 20:56
Dobrý večer,
tak dneska jsem po opravdu dlouhé době na skok zavítal do Sluneční zátoky, za těch sedmadvacet let se to ani moc nezměnilo :) S dovolením osazenstva jsem si to tam v rychlosti prošel, ale chtěl bych se vrátit ještě za lepšího počasí, projít se kolem Landy, podívat se na Trifidí vrch, Vechtr... Ty vzpomínky jsou nádherný.. Alespoň takhle zpětně bych chtěl poděkovat všech admirálům, kapitánům, kadetům, prostě všem, kdo se tam o nás tehdy starali, bylo to úžasný a nezapomenutelný... Je fajn, že to pořád funguje. Velké díky a přeju hodně sil do dalších let, Michal.
Petr Ráb, 2016/05/30 07:38
Ahoj Petře
Bobr byl Černý, čili tmavý hlodavec, a ne Velký. Cinky už dávno neplatí, každý rok je jiná a nová měna.
Petr, 2016/05/25 07:13
Jezdil jsem ještě za Velkého Bobra a vzpomínám dodnes. Platí ještě Cinky?
Eva Hnátková, 2015/12/14 08:36
Ahoj,
fotky najdete v záložce "pro námořníky" - seznam celotáborových her - z posledního roku dole na stránce (název hry je link).
Zuzana Barboríková, 2015/12/11 12:35
Zdravím, jsou někde, nebo budou fotky z letošního roku?? díky
Vláďa Ladax Zýka, 2015/10/27 09:46, 2015/10/27 09:47
Zdravím všechny námořníky, staré, mladé.
Patřím také do té velké party, která strávila báječné prázdniny ve SZ.
Bylo to v letech 1975-80, vždy III turnus, takže pamatuji Bobra jako Admirála, u Lišáka jsem kupoval pohledy a uzlovačku a Muwín byl můj kapitán. Ve vozovém parku tábora byla sanitka Rumunské? výroby s nezaměnitelnou houkačkou. Pojmy jako Neklanova lávka, Jůlinka, Oldovo doupě a AKU AKU se nezapomínají. Zažil jsem fůru sradny v lese, na louce, na vodě, ale i dramatické přepadení banky. Prostě nezapomenutelné prázdniny.
Do dneška mám schované Propůjčené řády Admiralitou, Glejt kormidelníka, nebo táborové peníze.
Podle stránek tábora se vlastně nic nezměnilo, jen jsme trochu zestárli.
Námořníci, přeji Vám vždy krásné počasí a vítr do plachet.
Kristýn, 2015/08/10 10:49
Jen tady mohu nejlépe strávit své dětství.Doporučuji,nejlepší tábor na světě:)
Michal Nedorost, 2015/08/08 17:32
Ahoj Muwíne, děkuji za perfektně odvedenou práci. Tedy 8 paprsků jako 8 oddílů. A děkuji tedy Neklanovi.MN
Adm. Múwín, 2015/07/22 11:49
Pro Michala Nedorosta (toho z kresleného seriálu ve Velké kajutě!):
Michale, ptal jsem se na původ sluníčka s osmi paprsky Černého Bobra - prý je to patrně dílo Bobříka (nebo Neklana). Symbol vznikl hned na začátku Sluneční zátoky (kolem roku 1967) a již tehdy symbolizoval osm oddílů.
Libor, 2015/06/27 21:11
Pro Karolínu:
Pro pozici vice/kapitán(ka) je ideální kontaktovat admirála příslušného běhu o který máš zájem. Pokud nemáš kontakt použij kontakt na Evu (hnatkova@tf.czu.cz), která by tě na správného admirála nasměrovala.
Karolína, 2015/06/08 08:27
Zdravim,strasne rada vzpominam na SZ jedno z nejlepsich mist v mem zivote. Chtela jsem se zeptat zda se muze kazdy kdo zna SZ prihlasit jako vice kapitan/ka a jak. Dekuji. Deti uzivejte tabora dokavad to jde ;)
Robin, 2015/04/10 15:10
Ahoj Admirálové... taky jsem s bráchou jezdil do Zátoky... Karbidový dělo Jůlinka střílela po uhašní plamínku sandálem přes chatky a pak se strhnul boj o to kdo přinese šrapnel. Bojovky třeba Den Trifidů noční běh z pláže do tábora apod... neměly chybičku... Filmový představení - Chov bažantů na Konopišti nebo Bílá jelení zvěř... kánoe na malý a velký Landě... čas se navršil, dědeček umřel a trubka věčerky... prostě nádhera... Ať vám dobrý vítr vzdouvá plachty. Díky robin
Kačenka Formánková, 2015/01/18 11:15
Ahoj, a co fotky z 1.běhu 2014? Budou???
Ondra Žára, 2014/10/15 09:59, 2014/10/15 10:01
Fotky z letošního 2. běhu: https://plus.google.com/photos/106384368448841056231/albums/6056347397118508593?banner=pwa&authkey=CIDE05HboNKQKg

Fotky z letošního 3. běhu: http://sz2014.bespin.cz/
Sydney, 2014/10/03 23:14
Kdy budou fotky z SZ 2014? :)
michal nedorost, 2014/09/09 02:18
ahoj, prosím víte někdo, jak vzniklo sluníčko-logo sluneční zátoky? děkuji michal
Jindřich Pařík, 2014/09/03 10:28
Tom Sawyer mě minul, ale někde mám chované Dublony :-)
Pozdravujte Bobra, jestli ho potkáte...
JIN
Petr Ráb, 2014/08/22 07:52
Ahoj Vladimíre
to dělo se jmenuje Jůlinka, nikoliv Lízinka. Pamatuješ si ještě na tu večerní scénu na hřbitově, který byl umístěn na rohu Zeleného plácku, kde došlo zmíněným Joe Indiánem k vraždě?
Srdečně zdraví
Admirál Petr zvaný Had
Vladislav Kulhavý, 2014/08/21 11:10
Na stránky SZ jsem zavítal čirou náhodou, ale vzpomínky na jedny z nejkrásnějších chvilek mého dětského života mě dostaly. Velký Bobr, kapitánský můstek a dělo, kterému jsme říkali Lízinka??? Už si to moc nevybavuji. Jezdil jsem na tábor někdy počátkem 70. let, táborovou hrou bylo tehdy "Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna". Dodnes si pamatuji na dětskou bázeň z Joea Indiana :-)). Za vše moc děkuji. Byla to nádhera.
Michal S., 2014/08/07 16:33
Jak tady čtu příspěvky, je spousta lidí, kteří na Zátoku nedají dopustit. Patřím do té skupiny. Jezdil jsem v letech 1982-1987, většinou na III. běh. Na tento "mikro svět" se nedá zapomenout. Každý den spousta zážitků. Je fajn, že se udržují tradice.:)
Tomáš Rous, 2014/08/06 18:37
druhý běh 2014
Přeju všem dětem a kamarádům z tábora krásný zbytek prázdnin, odvezl jsem si spoustu krásných zážitků. už teď se těším na příští rok
Kačenka Formánková, 2014/07/18 07:34
Miluju Sluneční zátoku,letos se mi to moc líbilo těším se moc na příští rok!!!!!!!:)))
Lenka Olivová, 2014/07/02 10:54
Ahoj holky, já jsem na tábor v těchto letech jezdila a jsem v kontaktu s několika dalšími tehdejšími kadety, lodníky či kapitány. V letech 93-95 jsem byla kadetka, v roce 96 jsem jela poprvé jako vcpt. V jakých oddílech jste byly vy? Třeba někoho budu znát...klidně pište na email vlenicka@seznam.cz.
Jana Kovářová (KIMI), 2014/05/03 13:16
Ahoj lidičky,
s kamarádkou Gábinkou Kropáčkovou si tu tak sedíme a vzpomínáme na tenhle skvělý tábor, kam jsme jezdili v letech 93-96 na druhý turnus. Snažily jsme se najít nějaké lidi, kteří jezdili v té době s námi, ale absolutně se nám to nedaří. Zkoušíme to proto touto cestou. Nejezdili jste někdo z vás v tuto dobu na druhý turnus také? :)
mladší lodník ze 3. běhu Adam Fokt, 2014/04/25 18:33
Jéžiš, já se už příšerně těším na klanové bitvy :D
Nikola Maslinova, 2014/04/19 07:38
tendle tabor je skvělí moc se na něm teším
justýna P., 2014/03/15 20:48
už se moc těšim.
jakub pazdera, 2014/02/14 15:48
já se tak těšiiiiiiiiiiiiiim. ten tábor je boží je to tam super.
anča s, 2014/01/20 15:44
Ahoj všichni těšíte se tento rok na sluneční zátoku
Kristyna Matyskova, 2014/01/03 13:10
Tento rok pojedu s moji kamarádkou Ančou S kiki
Kačka, 2013/11/16 12:57
Chtěla bych se podívat na fotky z roku 2013 . Kde jsou ?
Ufo , 2013/10/23 16:31
Všichni mi moc chybíte .... tak ráda bych se mezi Vás vrátila... bohužel rokem 2012 pro mě SZ zkončila a ikdyž je to více jak rok zpět, pořád mě to strašně mrzí... pro někoho možná jsem abnormální, ale Zátoku budu vždycky milovat jako každý kdo poznal její kouzlo.... protože pro mě těch 6 let něco znamená ... to nejkrásnější období v mém životě ... a jestli někdo váhá, zda svoje dítě na zátoku poslat, tak ANO a hned :) ... možná tři týdny z 52 neznamenají tak moc, ale pro mě jo... jsou v mém srdci, navždy a děkuju všem s kterýma jsem mohle ty dny prožít ...
Adidi, 2013/10/18 11:31
Chtěla bych se zeptat.. Budou někde fotky z letoška? :)
anča.s, 2013/10/13 12:12
moc mi chybí sluneční zátoka.Příští rok tam pojedu i s mou kámoškou kiki.1.běh.hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.
anča.s, 2013/09/13 14:34
těším se na sz 1.béh. huráááááááááááááá nemůžu se dočkat.
veva, 2013/08/13 16:32
Sluneční zátoka je nejlepší těším se na 2.běh příští rok!!! :)
Ponky, 2013/08/10 19:25
Jsou k mání nějaké fotky ? (1.béh)
Kubajz, 2013/08/09 18:15
Moc díky bylo to tady super a těším se na 2. běh příští rok. :D
adm. Múwín, 2013/07/23 08:42
Ještě pro Jindřicha Paříka:

Na Černého Bobra a Šedého Lišáka si samozřejmě pamatují i nynější admirálové 1. a 3. běhu - viz http://slunecnizatoka.czu.cz/pro-rodice#komu-sverujete-svoje-deti

Šedý Lišák se na nás (doufám) občas dívá z blankytné oblohy - věnovali jsme mu vzpomínku na pamětním kameni za Borovičkami. Černý Bobr je stále na Zemědělce a Sluneční zátoku čas od času na skok navštíví.

Adm. Múwín, kdysi dávno Neklanův kadet.
Libor, 2013/07/18 04:19, 2013/07/23 08:35
Pro Jindřich Pařík.

Mohu Vás uklidnit, všechny zmiňované pamětihodnosti vydržely. Některé pravidelně procházejí rekonstrukcí (Neklanka), některé se změnily více (můstek), některé vůbec (Jůlinka, Žabí kámen :-) )


Ohledně návštěvních dnů Vás musím zklamat. Prostory tábora jsou používány výhradně pro potřeby dětí během prázdnin, kdy je logické, že návštěvy do tábora nepouštíme a mimo sezónu je tábor zcela uzavřen. Jedinou možností, tak zůstává "baby zátoka", což bývá poslední víkend před začátkem 1. běhu, který slouží k přípravě tábora na letní nálož dětí bývalými/současnými vcpt, cpt, adm.
Anonzm, 2013/07/15 09:59
Zatoka je SUPEEEEEEEER :) uz sem tam nalakala 2 kamosky ale 1 z nich nemuze :(
Jindřich Pařík, 2013/07/08 10:59
Je tu nĕkdo, kdo by pamatoval Černého Bobra, Šedého Lišáka a tuhle dobu (1970 až 1975)?Stojí furt kapitánský můstek, Neklanova lávka, Žabí kámen a střílí dĕlo Jůlinka?

Pořádají se návštĕvní dny?

Rád bych se přijel podívat, asi s vnoučaty.
Sydney, 2013/06/18 21:59
Ačkoliv jsem se v nižším věku na SZ nikdy moc netěšila, teď už to tak není. Ještě 1-2x se na tenhle úžasný tábor podívám a potom už jedině jako vcpt. Poznala jsem zde spoustu skvělých lidí, se kterými jsem stále v kontaktu a zažila zde velmi zajímavá dobrodružství, která lze zažít opravdu jen na tomto táboru. Navíc, vždy tu zhubnu okolo 5 kg, což je taktéž úžasné, když se mi to nepovede ani za celý rok. :D Nemůžu se dočkat dne, kdy se na tábor zase pojede (brzy, méně jak 2 týdny). Získávání nových zkušeností a vědomostí, hraní pečlivě připravených her a snažení se o získání Zlatého řádu je vždy zábavné, i když slabé chvilky má snad každý. Vždy se nám jednou za čas stýská po domově. Naštěstí, pestrý program pak tyhle myšlenky vyžene z hlavy (alespoň mně ano a to jsem často v depkách :D). Naučila jsem se jakž takž snášet prohry, spolupracovat v týmu (pro mě velmi těžké) a sem tam nechat v jednotlivých hrách vyhrát i někoho jiného (taky těžké pro někoho, kdo je tolik soutěživý jako já). Prostě dokonalý tábor, na který jedu už po sedmé a stále mě neomrzel. Doufám, že nám (1.běh, ostatně to přeji i všem ostatním) vyjde pěkné počasí, abychom mohli do Landy (snad méně zelené :D ), na pramice či kánoe a někdo mohl chytat bronz (já to nebudu :D ). Mohli jsme hrát spoustu her a nemuseli být zavřeni v kajutách nebo někde jinde a hlavně abychom byli v krásné, takřka neporušené přírodě, na čerstvém vzduchu! :)
michal, 2013/06/06 17:25
odpověď na : Petr Had1 Ráb, 2011/10/14 11:24, tajemství SZ

ZÁŽITEK a POZNÁNÍ PRAVDY o sobě i o druhých s OHLEDUPLNOSTÍ, která není VNÍMÁNA JAKO SLABOST :) ... a přátelství

tady (tam) vzniklá a odtud vzešlá.

DĚKUJI VŠEM ZA ZÁŽITEK A UVĚDOMĚNÍ tohoto tajemství.
Admirál Múwín, 2013/06/04 13:01
Ahoj, povodně Zátoku trochu zasáhly (viz info v sekci AKTUALITY), ale zatím to vypadá, že bez větších škod.
Adm. Múwín, 3. běh.
Janča M., 2013/06/03 21:52
Drazí, má někdo vůbec tušáka, jak je to s naší Zátokou po povodni? Jestli se naše moře rozvodilo a chystá se potopit Audacii, hlásím se hrdě jako výpomoc při úklidu!
Janča M.
Polly, 2013/05/26 15:16
Miluju tehle tábor. Strašně se těším na letošní ročník!!! :* Moooooc se na vášs všechny zase těším!! :*
David Přikryl, 2013/05/25 11:19
Zdravím, je tu někdo, kdo má ponětí, jakou má tábor, potažmo areál kapacitu? Pokud ano, napiště mi prosím na mail, ale pokud odpověď přijde alespoň sem, rozhodně se zlobit nebudu! Předem mnohokrát děkuji.
Maty, 2013/05/17 21:32
jak se tak koukám na tento web se chodí deno deně a není se čemu divit SZ byla je a bude !!! nejlepší tábor ;)
olda, 2013/05/15 11:38
I když je to již spoustu let co jsem jezdil do SZ (I. a II. běh, 1991 - 1998), nedá se zapomenout na skvělý tábor, kapitány, vicekapitány (Petra Hnátka, "Óčka", Petra Kužvarta, Jirku Lacinu, Míšu Hořejší, Petra Vítka a mnoho dalších z té doby) a rád bych se zase jako dítě vrátil a prožil super tábor (to už ale bohužel nepůjde). Doufám, že až vyrostou mé děti, pojedou do SZ, tábor je "chytí" a budou se tam rády vracet.
Libor, 2013/04/25 05:44
Nostalgické pobyty jsou krásnou, avšak ne zcela reálnou věcí. Sluneční zátoka se probouzí pouze na letní sezónu. Z části pro studenty ČZU a z části pro děti. Přesto se však víkendový sraz pro vysloužilé vicekapitány, kapitány, admirály každoročně dělá. Jmenuje se Baby zátoka a slouží k vymetení posledních pavouků, vyhnání dravé zvěře z chatiček, postavení stanů a zprovoznění kuchyně. A to vždy před začátkem 1.běhu.
Anonym, 2013/04/22 16:17
Sluneční zátoka ve mne zanechala spousty krásných zážitků na mé bezstarostné dětství. Jezdíval jsem na první i druhý běh a pokaždé bylo vše na jedničku. Celková organizace tohoto "mikrosvěta" byla vždy pečlivě připravená, ať už se jednalo o celotáborovou hru nebo třeba puťák. Vzhledem k tomu, že jsem byl vždy vodní živel, velmi jsem oceňoval různé vodní aktivity, zejména pak jízdu na pramkách nebo kanoích. Tyto zkušenosti jsem později využil na svých dalších vodáckých výletech :) ....Jednou jsme tak trochu dělali hluk s klukama v chatce a za trest jsme se museli plazit po louce k Myathance a zpět - bylo zrovna po dešti :D Na to nikdy nezapomenu.

PS: Napadlo mě, že by se mohl uspořádat třeba 2 denní nostalgický pobyt pro vysloužilé námořníky, vícekapitány, kapitány, admirály a další.. ;D
Lenka Olivová, Krtek, 2013/03/27 07:50
Ahoj Marťo, naše bývalá kapitánko, moc Tě zdravím!!! Co se týká Tvého dotazu ohledně nejmenšího oddílu, tak Ti bohužel nejsem schopná v tuto chvíli s určitostí odpovědět, jelikož záleží, jaké složení dětí (počet holek kluků a věk) se nám nakonec sejde. V posledních letech jsme ho většinou mívali, ale jak říkám, záleží, kolik těchto nejmenších dětí nakonec bude. Každopádně budeme rádi, když s námi na letošní plavbu svojí pidiplavčici pošleš! Už se na ni moc těšíme! Admirálce Terce určitě vyřídím, ať se Ti ozve. Měj se hezky a díky že ses ozvala, Krtek
Nutela, 2013/03/16 17:32
Už moc chci SZ :'( :333 !! Proč prostě těch pár měsícu nemůžu prospat a probudit se 18. července -.- <3 ..
Martina Filípková, 2013/03/13 20:28
Ahoooj námořníci 2.běhu!
Uvažuju o tom poslat svoji malou pidiplavčici poprvé na tábor. Chtěla jsem se zeptat - budou letos dva nejmenší plavčické oddíly nebo budou nejmladší plavčíci smíšení? Díky za odpověď, i když je mi jasné, že teď je asi moc brzy. Také jsem chtěla poprosit o kontakt na admirálku Terezu Kudrnovou - ozveš se, Terko, "své" vcpt. a později cpt. Martě? :)
Dík. Mějte se krásně, snad v červenci na Suchdole ahoooooooj! Marťa
Lea, 2013/02/18 05:43
Slunecni zatoka je super tesim se na tenhle rok(uz to bude 4 rok) mozna si vezmu sebou par kamaradek :D
Klára, 2013/02/11 15:52
Nejúžasnější tábor, zažila jsem tu vzpomínky na celý dětství a ráda bych se sem ještě někdy vrátila jako dítě, škoda že to už nemůžu. Děkuji za to co jsem tu mohla zažít. (II. běh- 2005-2010)
Jindřich Pařík, 2013/01/31 11:22
Zázraky se dějí, Sluneční zátoka žije.
Plavil jsem se s Admirálem Bobrem, platil dublony, záskal kapitánský diplom, možná je jěště někde mám schované, je to jako včera a přitom je to 40 let nazpět.
To se nedá vypovědět.
Adam Fokt, 2013/01/23 19:29
Super tábor nejlepší na světě se zvědavý co bude za téma tenhle rok!!!! :DDDDDDD
Dominika Poláková, 2012/10/24 10:38

Nejlepší tábor na světě :D

Jana Sládečková, 2012/09/02 20:42

Moc děkujeme celému týmu SZ za skvělou péči a krásný program. Naše děti byly letos opět nadšené. Kéž by ve třetím běhu stále přibývalo nových námořníků!

Zuzana Koudelková, 2012/09/02 20:13

Má malá kormidelnice Eliška ještě týden po příjezdu ze SZ (třetí běh) básní o táboře - díky, že její táborová premiéra byla takhle skvělá!!! Už se nemůže dočkat, že pojede za rok zase!

Adidi, 2012/08/31 16:09

Chtěla bych se zeptat na to, jestli jsou už někde na internetu fotky z 1. běhu a jestli jo, tak kde??

Kiki a Áda , 2012/08/26 17:13

Super tábor těšíme se na příští rok a na nové dobrodružství:-D (třetí běh 2012)

Upír, 2012/08/26 16:16

Nejlepší, nejkrásnější a nejmilovanější tábor na světě! Děkuji za možnost být i jeho součástí. Miluji SZ!

katka novakova , 2012/08/13 09:32

skvely tabor bylajsem zde pred 30roky a nikdy nezapomenu

Ája, 2012/05/04 10:37

Letos během prvního běhu se sejdeme na pláži se starou bandou ze superkadetů. Už teď se těším!

Hanka Bugyiková, 2012/04/24 13:51

Na tomhle táboře sem byla před 30lety.:) honili jsme dinosaury,mamuty a jezdili na lodičkách a hráli si na odisea.

Dejv, 2012/04/19 05:48

ikdyž už se na tohle boží místo nevrátím, NIKDY NEZAPOMENU !!!

Martina Ufo Kolouchová I.běh, 2012/02/29 15:32

no promiň,ale já a čeština to nejde dohromady :)) btw jestli se můžu zeptat je na ‘našem’ běhu ještě místo?Moje kamarádka by chtěla na SZ s náma :) mimochdem nemáš zač ;D :)) pozdravuji i Evičku :)

Martina Ufo Kolouchová I.běh, 2012/02/29 15:26

no promiň,ale já a čeština to nejde dohromady :)) btw jestli se můžu zeptat je na ‘našem’ běhu ještě místo?Moje kamarádka by chtěla na SZ s náma :) mimochdem nemáš zač ;D :)) pozdravuji i Evičku :)

Petr Had-1 Ráb, 2012/02/29 08:11

Ahoj Martino díky za pozdrav, ale píše se správně “..se skvělými lidmi.”

Martina Ufo Kolouchová I.běh, 2012/02/28 19:05

Btw teď jsem si tu stáhla do počítače hudbu ze slavnostních nástupů a už se neskutečně těším až bude :))) :’)

Martina Ufo Kolouchová I.běh, 2012/02/28 16:39

Ahoj,zdravím všechny lidi ze SZ a hlavně admirála Hada :) Slunečka je to nejlepší místo na světě kam se vždy ráda podívám a kde můžu být se skvělíma lidma.Miluju Slunečku a moc mě mrzí že tenhle rok (2012) pojedu naposledy.A přesto vím že to bude můj nejšťastnější rok ze všech :) Mám Vás všechny moooc ráda a užijte si tenhle tábor alespoň z půlky tak jako já a budete mít zážitek na celý život :) I <3 SZ :)

Ales Novak, 2012/02/10 00:47

Krásné vzpomínky :)

TeeNess, 2011/12/26 00:35

Nejkrásnější vzpomínky,nejkrásnější dětství,nejlepší zážitky...Přátelství,tajemství,dobrodružství...Nepopsatelný pocit být součástí něčeho takového.Bohužel se to už nikdy nebude opakovat.Užívejte si,protože poté přijdou jen starosti a to jediné co vám zbyde bude hřejivý pocit v srdci a vaše vzpomínky. Vzpomínky,které vám už nikdy nikdo nevezme.:) Zdravím všechny plavčíky,lodníky,kadety, vicekapitány,kapitány a admirály. A děkuji vám. Děkuji vám za nejúžasnější dětsví. Děkuji vám za nejkrásnější léto. A především vám děkuji za vzpomínky ke kterým se upínám v této době. Sluneční zátoka bude navždy v mém srdci,nosím ji s sebou všude kam chodím.

Alenka, 2011/11/17 14:31

Těším se na přihlášky :-)

Krtek, 2011/11/14 09:17

Ahoj Julinko, výběr fotek z druhého běhu nalezneš zde: https://picasaweb.google.com/110697376505524725386/2Beh Na stejném místě jsou i fotky z třetího běhu a fotky z prvního se objeví již brzy!!!!

ala, 2011/11/04 11:04

co je tajemství Sluneční zátoky? Nejak to nešlo odeslat.

ala, 2011/11/04 11:04

co je tajemství Sluneční zátoky?

Julie, 2011/10/17 16:31

Kdy budou fotky z II.běhu?

Anna, 2011/10/15 17:31

Aha už vím :) Vůbec jsem netušila,že je to takhle.Já myslela že je to něco konkrétního,nějaký tajemství vyprávěné všem námořníkům v příběhu.Tak děkuju

Petr Had1 Ráb, 2011/10/14 09:24

Vážení námořníci vy, dychtiví poznat tajemství Sluneční zátoky, se tážete dobře, ale na špatném místě. Kdybych teď napsal sem, na všem přístupném místě internetu co je tajemství Sluneční zátoky, tak tajemství by přestalo být tajemstvím a Sluneční zátoka by snad svoje kouzlo stratila. A přece je to tak prosté a jednoduché - stačí naslouchat svým vzpomínkám na Sluneční zátoku, vzpomínat na kamárady, na kapitány, na rozmanitá doprodružství, noční hry, lítání v podvečer po táboře, pomalované obličeje při hrách, rákosiny na rybníce, přenocování v teepee na ostrově, výpravy do lesů a na slova, jimiž vás často dařil váš admirál nebo admirálka. Bylo to cosi o přátelství, vzájemné úctě a schopnosti jednoho každého námořníka Sluneční zátoky v každém okamžiku a na všech cestách života žít a obklopit se Sluneční zátokou, jako tomu bylo v těch neopakovatelných dnech vašeho dětsví stráveného v SZ pod vlajkou zlatého slunce v modrém poli, pod vlajkou Sluneční zátoky. Pořád ještě nevíte, co je tajemství Sluneční zátoky?

Anna, 2011/10/12 19:01

Aha no :( Ale i tak ti moc děkuju ;) Nevíte vážně někdo co je tajemství sluneční zátoky? Mě to vážně moc zajímá :D! Předem Vám moc děkuji za odpověď drahý plavčíku,lodníku,kadete,kapitáne,vícekapitáne nebo admirále! Hořím zvědavostí!:D:D a už se nemůžu dočkat až mi tu někdo napíše!!:))

Eiluj, 2011/10/11 17:53

Zdravím všechny,hlavně z II.běhu! Anna: na táboře jsem v roce 2007 byla na 3.běhu a myslím že tajemství sluneční zátoky je přátelství,ale nejsem si jistá :P Vím že nějak předposlední večer jsme šli do lesa a pověsili nám na krk dřívko s logem sluneční zátoky (slunce) a že pak jsme měli nějakou noční hru která se toho tajemství týkala.Vím že to bylo nějak hodně spojené s příběhem o Černém bobrovi a Šedém lišákovi,kuchařkou Julinkou apod...Vím že Tajemství Sluneční Zátoky nám řekly předposlední večer,jeden cpt.nám vyprávěl příběh.Už si to nepamatuju,je to 4 roky.....:/

Anna, 2011/10/09 08:35

Zdravím všechny námořníky,jmenuji se Anna a jsem z 1.běhu.Ve sluneční zátoce jsem podruhé.Poprvé jsem byla před rokem kdy bylo téma:Výprava do Starověkého Řecka.Chtěla bych vám moc pochválit celotáborovku!;)Doslechla jsem se že v roce 2007 bylo téma Tajemství Sluneční zátoky.Bohužel v roce 2007 jsem tu nebyla.Moc prosím jestli by mi nějaký ochotný námořník který na táboře v roce 2007 byl,napsal co je tajemství sluneční zátoky.Předem děkuji za odpověd.

eksper06, 2011/10/04 08:54

Měli možnost přezkoumat vaše stránky, můžete sdílet trochu více aktuální. Majískvělé místo. Děkuju.

Anna, 2011/10/02 09:42

Zdravím všechny námořníky,jmenuji se Anna a jsem z 1.běhu.Ve sluneční zátoce jsem podruhé.Poprvé jsem byla před rokem kdy bylo téma:Výprava do Starověkého Řecka.Chtěla bych vám moc pochválit celotáborovku!;)Doslechla jsem se že v roce 2007 bylo téma Tajemství Sluneční zátoky.Bohužel v roce 2007 jsem tu nebyla.Moc prosím jestli by mi nějaký ochotný námořník který na táboře v roce 2007 byl,napsal co je tajemství sluneční zátoky.Předem děkuji za odpověd.

Kačka, 2011/09/28 15:21

slunečka je nej...tam se nikdo nikdy nenudíí..<3 <3 miluju to tam..<3<3 sem moooc ráda že sem to tam poznala a že se tam každé léto setkávám s úžasnými lidmi...♥♥<3 <3 hrozně moc pro mě znamenáš Sluneční Zátoko!!♥♥♥ Za nic na světě bych těch 20 dní v létě neviměnila!!!za nic!!!:-***

Lucifér, 2011/09/21 09:24

Tolik vám závidim že se můžete těšít na další léto do zátoky..! Snad se pojedu za váma podivat =)

michal, 2011/09/20 20:37

Ahoj...říkal prý jednou onehdá Bobr, že na tábor Sluneční zátoka jezdí lidé, kterým díky svým povahovým vlastnostem není dopřáno být úspěšnými. Jmenoval pouze jednu výjimku a to někdejšího poslance, moderátora radia Limonádový Joe (pod pseudonymem Olaf Lávka) Oldřicha Kužílka. Tak já bych se zcela neskromně a sebestředně přihlásil, že díky svým povahovým vlastnostem, které jsem formoval a též částečně pomohl formovat na táboře jsem se stal úspěšným. Velmi rád vzpomínám jak Petr Ráb HAD rád občerstvoval námět Miloše Zemana v článku “Prognostika a přestavba” uveřejněném v Technickém magazínu v srpnu 1989 - a to námět o “ostrůvcích pozitivní deviace”. A v čem vidím tedy ten svůj úspěch o který se s Vámi rád podělím? Je to úspěch v tom pozitivním deviantství, že přes všechny ...ismy mi bylo dopřáno uvědomovat si a pociťovat ty mimořádné zážitky ze sdílené ohleduplné svobodně-tvořivé a laskavé obrazotvornosti. Děkuji všem za tento úspěch. Michal A je jeden článek, který když čtu, tak si vždy představím Sluneční zátoku. Napsal ho Ivan Havel, jmenuje se “Teorie svobodného váhání” a je na www adrese http://www.vesmir.cz/clanek/teorie-svobodneho-vahani. :)

Julie, 2011/09/01 09:29

Ahoj všichni!Přeju vám šťastný školní rok 2011/2012!:):-* Už se těším na léto na SZ!

zátokačka 2.běhu, 2011/08/29 18:00

Tenhle tábor je nejlepší na světě!Čekání celý rok je nekonečné...mám ráda SZ,kapitány,vícekapitány,admirály ale hlavně lidi co na ni jezdí (plavčíky,lodníky,a kadety).Je to to nej místo na světě a fakt newím co budu dělat až do SZ už nebudu moct jezdit :( celý rok se nebudu moct na co těšit...protože neexistuje lepší léto než ve SZ :) ale snad potom budu moct jezdit jako vcpt. a cpt. Letošní celotáborovka byla super,doufám že za rok bude Pán Prstenů ;) UŽ SE TĚŠÍM NA FOTKY Z 2.BĚHU!! MVMR :-*

Emma kynkorova, 2011/08/27 13:42

Ahoj vsichni z 3.behu (hlavne cpt. Jaja)! Prave jsem se vratila a uz se tesim na pristi rok, to to ubehlo... Diky za skvelou taborovku. Mejte se vsichni fajn. Emik

Jenny, 2011/08/13 14:46

Ahoj všichni z 2.běhu! Ta letošní celotáborovka se moc povedla!Hned po Tajemství sluneční zátoky to byla nej celotáborovka :) Doufám že i za rok bude něco úžasného ;)

Adm. Krtek, 2011/08/11 18:40

Zdravím všechny z druhého běhu, fotky budou co nejdříve, ale vydržte, prosím. Určitě bude podobný odkaz jako byl loni: http://picasaweb.google.com/slunecnizatoka2010. Všem ahoooj Krtek PS: Pozdrav pro Šmoulinku od Lucinky

Šmoulinka, 2011/08/08 13:44

Ahoj,zdravím všechny z 2.běhu!Měla jsem cpt.Terezku a vcpt.Petty a byla v oddíle středních lodnic.Náš oddíl,tábor,kapitáni,vícekapitáni a admirálové,všichni byli super!=) nejlepší byla malá Lucinka,dcera adm.Krtka :-* Těším se zase příští rok!Vaše šmoulinka

Pepa Kvíčala, 2011/08/06 11:16

Ahoj zajímalo by mě kdy budou fotky z II. běhu na internetu díky moc předem

Bree, 2011/08/05 20:03

nevím čím to je, ale nedávno jsem objevila staré památky na SZ a vzpomněla jsem si na ní, dokonce si pamatuju jak, když jsem tam byla poprvé probrečela jsem několik prvních chvil, ale pak mě to uchvátilo, všechno co jsem tam od první třídy do sedmé třídy, hned bych se do toho věku vrátila.

Myathanka byla kouzelná, četla jsem tu, že z ní zbylo jen torzo :-( Pamatuju si jak jsem byla šťastná za každé slunčíko a nemusím tedy na ošetřovnu jen kvůli nemoci nebo pro bílé patlání na mé alergické reakce na hovada. S kamarádkou občas vzpomenu i na prstýnkový čaj, protože ten čaj na ošetřovně byl vážně hnusnej a my si do něj házely prstýnek z první pouti co jsme tam zažily abychom ten “hnusčaj” vypily. Taky se mi naprosto vybavuje jedna diskotéka, ze který jsem měla radost :-) Nebo to jak jsem musela k doktorovi s okem a týden přes něj měla pásku a chodila každej den na na marodku na převaz a kapaní. Nebo ty debilky a rozcvičky u vechtrovky, bože jak já je nesnášela.

Milovala jsem Štikovi záhady, příchod pošty a balíčků z domova. Či na hry - Příčníci, piráti a Trifidi ty nikdy nevymažu z paměti, bylo to úžasné. Pouť... Nebo Neklanka a dělo Jůlinka. Je toho tolik na co je vzpomínat, nejvíce se mi líbily celotáborovky Král Artuš a bájná Atlantida.

Občas se mi hlavě objeví toto když jedu tramvají a vidím jak ty děti jsou rozzívené: Myathanova borovice, stojí tu dlouho převelice, i když do ní blesk uhodí, Myathanku to nezlomí. Večerka se už blíží, vedoucím se oči klíží, my jsme však stále čilí, tábor bysme celý rozbořili. Víc už si bohužel nepamatuju a pak nějaká písnička o žábě (žába kváká ať si kdo chce co chce říká) kdybyste někdo znal slova k žábě tak je sem napište, hrávala se na kytaru u gongu, myslím.

No je mi 24 a pokud se někdy rozhodnu mít svoje vlastní děti doufám, že bude SZ stále tak skvělá jako byla za mých plavčických let, protože to kouzlo slavnostních nástupu, skvělých her a velkého kamarádství bych jim moc ráda dopřála. Držte se lidičky a držím palečky aby se nic zlého nepřihodilo jako jednou rozvodněná Landa a vylitý Račí potok... Děkuji za nádherně prožité roky Renča

Natálie Michovová, 2011/08/04 08:13

Ahoj SZ moc se těším na tento rok 2011 protože právě jedu na tábor po druhé .. Odjíždím 8.srpna takže se budu moc těšit :)) Zdar SZ !! ;))

Neklan Hájek, 2011/07/31 18:29

Vzkaz pro kapitánku Katku (Pazderová). Ať dělám co dělám, na tábor se nedostanu. Jako omluvu jsem poslal vzpomínku na vznik Neklanky na adresu Peetruuskaa@seznam.cz. Přeji málo deště a více sluníčka ! Neklan.

Nikii, 2011/07/30 14:57

Kéž bych se mohla zase vrátit.. rok je moc dlouhá doba a tábor moc rychle utekl.. Těším se moc na příští rok!! :))

Martina Pekárková, 2011/07/22 12:49

Můj syn Lukáš (11) se vrátil z letošního prvního běhu ve Sluneční zátoce naprosto nadšený. Děkuji všem, kteří se tam o něj starali, a vytvořili pro něj i ostatní děti tak úžasnou atmosféru a program. Martina Pekárková

Antonin Librcajt, 2011/07/20 17:55

OPRAVA:napište byl bych - napište byl bych rád!!!

Antonin Librcajt, 2011/07/20 17:49

Ahoj všichni ze SZ,jsem táborník I běhu let 1986-1994.Až teď mně nadlo že by mohla být SZ na int. a je!Každou chvíli na tento bezkonkurenční tábor myslim jezdil jsem tam moc rád,měl jsem dělat i vcpt a nakonec to nějak nevyšlo a dodnes mi to mrzí, ale dělal jsem lodního trubače a taková byla i moje přezdívka.Už je to 18 let co jsem byl na posled takže dost jmen už nevim ale nedá se zapomenout na adm. Ivanku a adm.Petra to jsou lidé na pravém místě. Pak ještě pamatuji na spolubydlícího kamaráda Vaška Pinkase a pak ještě na Kláru Zelenkovou. Táborům jsem tak propadl že sám tábory pořádám již 11 let a spoustu her tradic jsem přinesl ze SZ,ale SZ se nikdy nevyrovná.Tak kdyby jste si na mně někdo vzpomněl tak napište byl bych. Tak povel adm. Petra Sluneční zátoce HIP HIP HIP ..................

Neklan Hájek, 2011/07/15 13:05

Tak já už ty roky ani nepočítám. Jak vidím, Sluneční zátoka stále žije ! Kluci a holky, kamarádství je ta nejlepší věc na tomto světě. Užívejte si to. Stále váš Neklan.

Karel Hala, 2011/07/06 09:38

Včera jsem jel okolo, ukápla slza, vzpomínky po dvaceti letech, vždy jsme se těšili s partou ze základky v suchdole jen na vodě bylo pusto, ani pramice v přístavu... Jako bejvalýho kormidelníka mně to zamrzelo. Jen si říkám, že bych si ten tábor rád někdy zase prohlídl, přeci jen mi bylo blbý se toulat po táboře, když mně tam někdo nezná a zrovna tam je první turnus. Tak kdyby byla nějaká akce pro alumni, tak se rád zúčastním, dejte vědět ;) SZ pro mně bylo vždy nejlepší léto. Díky za to! Karel

David Sixta, 2011/06/28 13:55

ahoj vsem, jsem kapitan a jednou i admiral z druheho behu let 1994-2000 z ery elisky kralovy. ted si tu ctu a trochu se mi svira srdce. chtel jsem rict, ze nikdy nezapomenu. navraty do sz, at uz na bejby-zatoku nebo jentak autem uz jsou smutny, neni to ono. chybi tomu ten kazdodenni shon. strasne rad bych se vratil o 17let driv a za mesic jel na tabor poprve. uzivejte kazdou vterinu na tom nadhernym miste !

hana bugyiková, 2011/06/24 11:16

V létě roku 1983 jsme se setrou na tomhle táboře strávily krásné tři týdny.Lovili jsme trilobity ,dinosaury a mamuty a pak jsme pluli po moři jako odiseova výprava nejkrásnější tábor .3koda že jsme neměli internet před deseti lety v době kdy jezdili na tábory mí synové hned bych je sem poslala

Martina Filípková, 2011/05/10 19:24

Ahoooj všem! Kamarádka chtěla doporučit tábor pro své dítě, tak co jsem mohla doporučit jiného než Sluneční zátoku?! :) Při prohlížení těchto stránek se mi oživily ty nej vzpomínky, a že jich za těch 16 let bylo! Jsem ráda, že i dnes jsou děti ze Zátoky nadšené, tak jen tak dál! Doufám, že až přivezu na Suchdol vlastní děti, potkám “své plavčíky” jako cpt. nebo adm. :). Marťa

Dana Bernášková (Kaňková), 2011/04/15 17:18

Ahoj admirále Petře, moc zdravím Tebe i celou Sluneční zátoku. Už je to bohužel dlouho, co jsem “out”, nicméně moc ráda vzpomínám a své vzpomínky předávám svým dětem. Snad příští rok vyšlu konečně prvního zástupce:-) Pro letošek přeju krásné počasí a ať se vše vydaří. Dana

Petr Had1 Ráb, 2011/04/15 06:59

Ahoj kolego, nevím jak velký je tábor, kde je, co je před etapou San Francisko a co po ní, čili těžko radit. Nicméně SF je pro mě zemětřesení a to veliké, zemětřesení je nebezpečné, vzniká po něm chaos, navíc ho nikdo předem nečeká a dá to velkou práci po něm uklidit. Uměl bych si představit takto koncipovanou velou hru. Srdečně zdraví admirál Petr

Jan Verner, 2011/04/14 11:56

Ahojky ve spolek všem kamarádům a přátelům táborovích ohňů,přátelé a kamarádi potřeboval by jsem se poptat zda li někdo nemáte návrh na etapu ve hře cesta kolem světa za 80 dní jedná se mi o stát Amerika – San Francisko

-A., 2011/04/03 17:38

Ahoj lidi, chtěla jsem se zeptat, nevím jak je to na jiných bězíh, ale na druhém zpíváme skoro každý večer v podchodu, kdyby byl někdo tak hodný a řekl mi pár názvů, vím text, ale neznám většinou název - třeba marsyas a apollon, zítra ráno v pět. Ty známější znám, ale ty méně, bohužel ne :) Předem děkuji -A.

martina kolouchová (Ufo), 2011/03/20 02:05

miluju SZ miluju kapitány a štve mě že pojedu už jan 2-krát!!!!!!!!!!!!!!!tohle je ten nej tábor na světě!!!!

Monika Mráčková, 2011/03/15 02:38

Sluneční zátoka...asi ani neumím popsat co vše mi dala. Naučila mě mnoho a pomohla mi být tím kým jsem. Vzpomínky, které mám na sluneční zátoku a hlavně na všechny ty úžasný lidičky(Muvín, Sládek, Víťa, Láďa,Terezka, Sabina, Petra, Tonda, Benďour, Píšťalka a mnoho dalších), kteří dělali ze SZ to vyjímečné místo, jsou ty nejkrásnější z mého dětství. Děkuji všem za to že je mám... A i když už to bude téměř deset let co jsem byla naposledy jako superkadetka na táboře, je vidět, že Sluneční zátoka byla, je a věřím že stále bude... pořád tak kouzelné, překrásné a vyjímečné místo, jako v letech, kdy jsem tam jezdila já. A to mě moc těší. Přeji všem dalším dětem mnoho krásných vzpomínek....;oD

-A., 2011/02/16 17:16

Krásný tábor, pokud nevíte kam poslat své děti, tak zaručeně sem ;)

Zuzka, 2011/02/08 17:52

Sluneční zátoka je geniální tábor! Strávila jsem tam dohromady několik krásných měsíců svého života během šesti lét. Kdyby se tu vyskytli nějací účastníci druhého běhu z let 1999 - 2001 (nejlépe na tehdejší úrovni starší lodnice/-íci či kadetstva), ráda vás po těch letech uvidím (jistě by to bylo zajímavé setkání :-)). Loď ahoj!

Jiří Baťka, 2010/12/27 15:32

Sluneční zátoka-Moc krásné prázdniny před cca 20 lety.Od lodníka po kadeta.Užasná atmosféra v podání krásné přírody,tábora samotného a s námi vše prožívající,skvělí vedoucí.V tu dobu admirál Mirek a náš vedoucí Petr při večerkách a osobní hygieny hrající na kytaru v podchodu umyváren.Krásné vzpomínky,které zůstanou.Zejména na hry Trifidí vrch a taneční ve stylu skotské tance.Možná bych si vzpoměl i na kroky.Tak velký dojem to na mě,jako v dítěti zanechalo.Večerní nástupy,střelba z děla Julinky a slosování detektiva Štiky:-)Přeji mnoha dalším dětem nezapomenutelné zážitky z tohoto tábora.Moc krásně se na to vzpomíná.

Ája, 2010/12/18 13:24

Presně jak píše Kikina. Sluneční zátoka je nejkrasnejsi misto na svete. Prozila sem ve slunecni zatoce 10 let a to 7 na I.behu a tri na II. behu. I kdyz to bude uz skoro 10 let co jsem tam byla naposledy jako superkadetka, tak minimalne jednou za rok se musim jet podivatna plaz k Lande. tohle misto mi strasne moc prirostlo k srdci, neni nad to koukat se za svitu mesice na Landu a utribit si myslenky. Vaše plavcice-superkadetka ÁJA

Kateřina Kavalcová, 2010/11/27 13:02

Děkuji za nádherné vzpomínky. Sluneční zátoka je krásné místo. Stravila jsem tam jen 2 léta, ale moc ráda na tu dobu vzpomínám! Ať se vám všem daří a úsměv ať vám na tváří září! :)

:), 2010/11/26 19:48

Děkuji moc za všechny krásné vzpomínky, které jsem kdy v zátoce zažila. Doufám, že si jich spolu ještě hodně užijeme.. Miluju tohle místo a lidi kteří sem jezdí.. Díky za všechno.. .:) ♥♥

Pavel, 2010/11/11 23:45

Vážený a milý admirále, kdybych tvrdil, že se na tebe pamatuji, tak bych lhal. Tipuji, že jsi byl tehdy kapitánem nějakého oddílu menších dětí, našeho nejstaršího oddílu asi ne. Já jsem se podruhé do SZ již bohužel nedostal a potom už jsem s účastí na dětských táborech skončil neboť mi bylo 15 let. A tendence vést druhé jsem nikdy neměl. Já jsem se na SZ vlastně tenkrát dostal úplně náhodou, protože jsem předtím jezdil od naší ZDŠ do stanového tábora v Sudoměřicích u Bechyně, který patřil k rekreačnímu zařízení naší armády. Jenže to bylo v roce 1968 zabráno ruskou armádou, tudíž nás naše škola příští rok nějakým záhadným způsobem dostala do SZ. Tenkrát ten třetí běh byla taková zjitřená atmosféra a pamatuji si, že jsme v rádiu poslouchali zprávy z událostí, které probíhaly v Praze k prvnímu výročí okupace ruskými vojsky. Též si pamatuji, že tenkrát přišli do tábora vyšetřovat esenbáci, jestli někdo z nás nepoložil kameny na koleje nedaleké železniční trati. Také si vzpomínám, že nám tam tehdy shořel jeden stan, když jakýsi koumák z našeho oddílu upaloval kus provázku ze stanu a poněkud nezvládnul technologii. Též vzpomínám na karbidové dělo, které jak se zdá je stále v provozu. To jsou však jen takové útržky vzpomínek, přece jen to je 41 let a leccos se z paměti již vykouřilo, neboť hardisk v hlavě už je plný a defragmentovat se nedá. Nicméně vodácké zkušenosti z tohoto tábora jsem později bohatě úročil při sjíždění mnoha českých i slovenských řek a mnohem později též při sjíždění řeky Inn v Alpách. Na vodě je to jako s jízdou na kole. Co se jednou člověk naučí, to už nezapomene. Přeji hodně zdraví, to už je v našem věku dost důležité, neboť jak se říká, “už se kácí z našeho lesa”. A také přeji mnoho dalších šťastných let táboru Sluneční zátoka.

Kikina, 2010/11/06 23:38

Sluneční zátoka je nejkrásnější místo na světě.Prožila jsem tam bohužel jen 3 léta,ale byla to léta na která se nedá zapomenout.I.běh 2004-2006...Nejlepší hry...Hvězdná brána,Vikingové a Afrika...spousta zážitků,spousta srandy,spousta přátel...nikdy nezapomenu! ♥ moc se mi stýská...

Áňa, 2010/10/21 16:09

Ahoj, prosím Vás, kde bych našla na internetu fotografie z let 2005-2010 ještě sidce do SZ můžu dvakrát, ale i tak bych ráda viděla zbytek fotek z těch předchozích let..Nebo kdyby mi je někdo mohl vypálit..?Předem dík.. :) P.S.: Z druhého běhu P.S.2: Kdybyste měli ze SZ2010 :) ;) Předem díky :D

admirál Petr Had-1 Ráb, 2010/10/18 11:15, 2012/03/06 13:07

Vážený a milý bývalý námořníku z plavby v roce 1969. I já jsem byl tenkrát v SZ na III. běhu jako kapitán lodníků a také poprvé. Na rozdíl od tebe mě kouzlo SZ očarovalo, tak, že jsem zůstal v SZ až do dnešních dnů. Je to hrůza let, ale to mocné kouzlo je tam pořád.

Pavel, 2010/10/14 15:08

Patřím prakticky již k “pravěkým” účastníkům, neboť jsem se tohoto tábora zúčastnil v roce 1969. Tehdy jsem hráli hru Atlantida. Ač jsem se předtím zúčastnil více jiných táborů, tak na tento vzpomínám nejraději. Přestože jsme byli už nevycválaní puberťáci v nejstarším oddílu, tak nás tábor opravdu bavil a poctivě jsme soutěžili o tituly Kníže, Vikomt a Rytíř Atlantský. A já jsem tam navíc prožil první letní táborovou lásku, o to raději na tento tábor vzpomínám.:-) Uvítal bych, kdyby se mi ozval někdo z tehdejších účastníků třetího turnusu 1969.

Andulíí.., 2010/09/21 18:43

Děkuju všem se kterýma mám ty úžasný vzpomínky a to je převážně ze SZ. :)

Lukas, 2010/09/19 17:52

Sluneční zátoka je fajn :)

Radek, 2010/09/07 17:01

Aha chci se omluvit stránky jsme našel, pro ostatní: Klikněte na O táboře a v rámečku pod lavními tématy jsou obrázky, a hned to první jsou témata, a chci se zeptat, kdy se objeví fotky na 2010 Děkuji :)

Radek Raudenský, 2010/09/07 16:12

No musím říct že Sluneční zátoká je super! byl jsme na ní poprví na 3 běhu s Rikim, kamarádem který je tam po 5 a musím uznat že je to super, akorát se chci zeptat jako příspěvěk podemnou kde jsou viděny fotky z tábora? Měl jsem CPT. Ondru

monika blažková, 2010/08/31 16:38

ahoj,byla jsem letos na táboře na 2.běhu a chtěla bych vědět jestli už jsou k vidění nějaké fotky a kde? Měla jsem cpt. Šárku. díky moc

David, 2010/08/27 07:38

aha, diky, zkouknu to. a fotky z ruznych let popripade i behu nekde k videni jsou ? :-)

Krtek, 2010/08/18 17:33

Ahoj Davide :)! Seznam CTH najdeš zde: http://slunecnizatoka.czu.cz/encyklopedie/cth Měj se fajn!!!

David, 2010/08/17 09:08

Zdravicko, chybi mi tu napriklad seznam celotaborovych her, abych se lepe zorientoval v rocich a aby rodice meli prehled, co se na taborech asi hraje. Doplnite ??

Byvaly dlouholety cpt. (a jednou vcadm.) z Elisciny Kralovniny ery.

marian, 2010/08/17 07:51

pekná stránka

ufo, 2010/08/01 21:28

ahoj jsem z prvniho behu a miluju slunecni zatoku a letosni hra se fakt povedla dekuju!!!

Áňa.., 2010/07/01 07:04

Už jen aby první běh odjel a jedeme tam MY.. Určitě nejsem jediná kdo se tam těší ;-)

Pavel Mlíkovský, 2010/06/28 20:14

Dobrý den paní Blažková, jako vedoucí druhého běhu musím potvrdit, co napsal kolega přede mnou. S několika drobnými výjimkami je na našem táboře tradicí, že děti se téma celotáborové hry dozvídají až na táboře, a bude tomu tak i letos. Věřím ale, že se Vaší dceři připravené téma bude líbit. Přeji Vám příjemné léto. Pavel Mlíkovský

 , 2010/06/28 14:40

Téma celotáborové hry bývá do posledních dnů důsledně tajeno, takže budete muset zůstat napjatí.

Monika B., 2010/06/27 12:57

Dobrý den, dcera jede na II. běh vašeho tábora, mohli byste prosím odtajnit jaké bude téma? Děkuji.

Áňa, 2010/06/20 09:53

Ahojky, prosím Vás na II.běhu se často v podchodu(každý večer) hrajou písničky, řekli byste mi prosím nějaký názvy, znám texty, ale ne názvy... Díky. A..

Áňa, 2010/06/20 09:53

Ahojky, prosím Vás na II.běhu se často v podchodu(každý večer) hrajou písničky, řekli byste mi prosím nějaký názvy, znám texty, ale ne názvy... Díky. A..

Áňa, 2010/06/20 09:44

Katka P. = KatherineL@seznam.cz No myslim, že těeď už jo.. :D :) ;-)

Áňa, 2010/06/20 09:42

Už jen 30dní.. :D

Dagmar Mrvova Harsanyi, 2010/06/15 14:06

Pozdravujem vsetkych byvalych i buducich kapitanov s krasnymi spomienkami na leto 1980, kedy som i ja bola sucastou Bobrovho kapitanskeho tímu SZ. Dik a vela pozdravov z Bratislavy.

Pavel Veverka, 2010/05/14 18:40

Ahoj Petre

dekuji Ti za pozdrav !! Omlouvam se za muj pravopis, po 30 letech bez cestiny se da tezko pravopisnym chybam vyvarovat ;-)

Hezke pozdravy

Pavel

Petr Had-1 Ráb, 2010/05/14 11:53

Ahoj Pavle jednak tě zdravím, jednak zdejsimi se pise mekke i! Admirál Petr

Pavel Veverka, 2010/05/13 13:42

Minulou Nedeli, 09.05.2010 jsem opet po 35 letech navstivil Slunecni Zatoku. Prosel jsem se taborem a zavzpominal na moc krasne casy mych 3 turnusu ... Byl jsem ted velice prijemne privitam zdejsimy kapitany - mockrat Vam dekuji!!!

S pratelskemy pozdravy z Curychu

Pavel Veverka (v tabore v letech 1972 -1974)..

Áňa.., 2010/04/23 15:03

Už taky posilujete na tresty?? :)

Áňa.., 2010/04/23 14:59

Stráášně se těším.V diáři se mi už od 1.ledna odpočítává za jak dlouho se jede do SZ..:D ♥♥

Katka P., 2010/04/13 18:08

Milí lidičkové,

ještě pár dnů, a zase budeme společně v Zátoce. Hurééééj!!

Eliška Hrůzová, 2010/03/19 19:23

Máte moc pěkné stránky!!!

Maďar, 2010/03/02 22:13

Zdravim lidi, tak sem opět zavítal na tenhle web a zavzpomínal na staré časy, jo tenkrát to bylo všechno jiný.. :D A jinak, chci se zeptat, nemáte někdo fotky z SZ 07 3.běh? byl bych velice vděčen.. díky mockrát kdyby něco tak moje icq:356858448

Petr Ráb, 2010/02/25 14:45

Vážená kolegyně, na vaši otázku, zda můžeme pomoci je jednoduchá odpověď - nemůžeme. Ne, že bychom nechtěli, ale technicky to prostě nejde a to z následujících důvodů. Budíček se opravdu troubí trubkou, kvalita troubení se však liší v jednotlivých bězích, na 1. není nikdo schopen vydat z té staré pomačkané polnice nic jiného, než jakýsi řev, ne nepodobný tomu, jež vydává zraněný bůvol, občas se někomu náznak melodie povede, jaká to zatím nikdo moc netuší, navíc také nestačí s dechem. Přepisovat do not evidentně nelze. Na 2. běhu je zpravidla jeden z kapitánů profesionální hudebník (koncertuje ve skupine Chinaski), který noty, jak jistě uznáte vůbec nepotřebuje. Navíc nejčastěji troubí jako budíček hudbu z večerníčku Králici z klouboku. Na 3. běhu troubí admirál, který má hudební střevo, ale na kytaru a na trubku se pracně naučil takovou tu melodii Vstávej, vstávej, kafe je vařený. Nástupy se nesignalizují trubkou nýbrž poplachovou sirénou, takže se točí klikou a z té se line pronikavý zvuk, známy z válečných filmů, když je letecký nálet. Večerka se opět roubí, ale situace se shoduje s troubením budíčku, s drobnými rozdíly - na 1. běhu už se nejedná o řev, ale skomírající zvuky, na 2. je melodií ta z večerníčku o Křemílku a Vochomurkovi a na 3. klasická melodie Zapad den, slunce svit vymizel, z údolí, z temen hor, pozdraven každý kdos Boží tvor.. Ještě jednou se jménem SZ omlouvám, že vám nemůžeme pomoci Admirál Petr

Hana Suchanová, 2010/02/11 10:06

Dobrý den, hledala jsem na netu a našla vaše stránky. Snažíme se po x letech oživit jeden tábor, ale numůžu nikde sehnat noty na troubení budíčku, nástupu a večerky. Může te mi pomoct? děkuji HS

David B., 2010/01/24 22:07

Nikdy nezapomenu na to co jsem od roku 92’ ve Slunecni Zatoce zazil, byl to pro me ten nejlepsi tabor a dodnes se slzou v oku vzpominam, pri pohledu na malbu s chobotnici, jake nadherne chvile jsem tam prozil. Je tomu uz tak davno, co jsem jako 6ti lety prijel do toho prekrasneho tabora, na PANA PRSTENU (92’), lode i delo (ktere strilelo kazdy den!), na vsechny ty “ZELVY” a uzasne bojovky u brehu jezer a v lesich, i na dalsi leta, kdy se k nam pripojila i ma mladsi sestra, ktera to tam mela taky moc rada. Vzdy jsme plakali cestou domu, ze uz je konec... Dekuju Vam vsem, jednou Vam doufam budu moci sverit i sve deti:) David B.

Áňa, 2010/01/01 17:23

Krásnej novej rok.. A ať se všichni těšíte do tý kouzelný zátoky..:-)

Gábina, 2009/11/10 11:45

Je úžasný, že tábor pořád funguje. Hned bych se tam vrátila, je to asi 20 let, kdy jsem tam byla prvně, neskutečné zážitky! Škoda, že už nemůžu jet.

cpt. Vořech, 2009/10/31 22:52

To Majda: Na fotkách se pracuje. Snažím se je získat od ostatních cpt. Zatím mám slíbené od adm. Katky. Lákavé by bylo udělat nějakou veřejnou fotogalerii z 1. běhu. Bude-li čas a zdroje fotek. :-)

Áňa, 2009/10/30 17:05

Ahoj, Taky se tak moc těšíte na další rok Slunečky?Letošek byl bezvadnej..

Anet, 2009/10/20 14:10

Pro Domču: :-)JJ jasný budu se snažit vyřídit!!! Jo a taky se přidávam 2. běh byl letos úplně nejnejnejnejlepší prostě bomba!!!!!!:D

Nikca, 2009/10/06 18:42

1 beh. Ahoj lidičky jak se mate?Hrozně se těším na další rok a az zase nastoupim do autobusu xD muj email je nikola.sindlerova@seznam.cz

Prefektka Ejka, 2009/09/16 07:20

JoJo Kuči...naprostá pravda!

Kačiii, 2009/08/17 15:10

Letošní SZ-2.běh naprosto dokonalý! Fakt super, mám plno zážitků a budu dlouho vzpomínat!

Majda, 2009/08/09 19:41

Budou fotešky z 1.běhu??

Majda, 2009/08/09 19:40

jjj sluneční zátoka je fakty super bude se mi po ní stýskat velice moc,ale rok to přežiju.Upa nej holčina je z 1.běhu Kríša mám jí mocinky ráda

niky, 2009/08/09 14:50

Budou nějaké fotečky ?

niky, 2009/08/09 14:45

SZ byla skvělá, stýská se mi.. budu to muset rok vydržet...snad se na SZ dostanu :)

Ivča, 2009/08/08 18:39

čus lidi SZ letos byla upa nej a nejvíc sem si jí užila a už se mi stejská dyžtak pište na IvaFettrova@seznam.cz dyžtak vám dám i icko lidišky!!! mějte se pp

dominik, 2009/08/08 17:31

cau lidi moc vas vsechny pozdravuju uz je mi smutno a pristi rok pojedu na 100procent anco pokud tad y ete budes moc moc moc moc mi pozdrav dencu a rekni ji ze jsem to myslel vazne tak cau lidi tady mate muj email dominikzlebek@seznam.cz cau moc vas zdravim

Kadeti II. Běhu 08, 2009/07/19 21:21

Nechť je Sluneční Zátoka 2009 tak ůžasná a krásná jako každý rok,a vy co jedete naposledy si jí pořádně užijte,a užívejte i za nás,kteří bychom dali všechno za to prožít další tři týdny na tom neopakovatelnym a jedinečnym místě...

Anet, 2009/06/21 18:53

Hm tak teď si du podat přihlášku. Snad budu mít ještě štěstí a pojedu na 2. běh:-), ale newim no:-(

Kubajz, 2009/06/21 07:15

Už aby bylo 1. 7. ! Já už to nevydžim! Ještě 10dní!

Kačiii, 2009/06/19 16:41

Zdarec lidičky :D Hlavně ty z 2. běhu x) Tak už se nám čas do odjezdu krátí a já se hafo moc těším ;)

Mlíko, 2009/06/08 16:05

Pro Anet: Ahoj, na 2. běhu máme volná poslední asi 3 místa, tak neváhej, zítra může být pozdě :-)

Peťul, 2009/06/07 09:36

Jééy.. Ahoojky zlazííčka.. Taaak jáá už počítám každeej den.. Užž jen měsííc a kouseek.. Nejvííc se těšíím.. Slunečka 2.běh 4ever..:-* Milujůů Váás..

Auška z prvního běhu, 2009/06/06 11:39

MOcky se na slunečku těšííííííím....jsem zvědavá jako celotáborovka letos bude....

Anet, 2009/06/06 06:38

Ahujik chtela bych se zeptat jestli je volno na 2.běh ??????

Stano, 2009/05/19 08:55

Strašně se těšim do Sluneční Zátoky a na lidi z 1. běhu

Zdeňka Černá, 2009/05/10 21:26

Ahoj, boze uplne nahodou jsem narazila na tyto stranky, a marne pocitam, ze od me posledni navstevy Slunecni Zatoky uplynulo uz silenych 20 let :-) - i presto si pamatuji, ze to bylo super:-). Takze pokud jeste par let vydrzite, poslu Vam syna na vyucenou :-).

Ema - I.běh, 2009/04/30 18:34

Ahoj všichni z I běhu! nemáte někdo nějaký fotky z I. běhu 2001-2008? kdyžtak se mi prosím ozvěte na mail... byla jsem ve slueční zátoce tolikrát, ale nikdy jsem si nevzala foťák... a teď už nemám možnost jet... díky moc !!!

Stanislav Černý, 2009/04/28 09:25

Čau všichni,už se těším do Sluneční Zátoky.Doufám,že jedeš Kubajz

Divoký Vráž, 2009/04/22 09:43

Zdravím všechny příznivce Slunce na modrém poli.Vytiskněte si informační plakáty a rozvěste po svém okolí. Naverbujte další námořníky potřebujeme doplnit zálohu(posádku) na druhý a hlavně na třetí běh. Je poměrně málo dětí.

Kubajz, 2009/04/01 13:02

Čim víc se blíží magické datum 1. 7. , tím víc mě to táhne do Vráže u Písku, konkrétně k rybníku Landa. (asi víte co myslim :D ) Fakt neskutečně se těšim na všechny lidi a podobné existence, se kterýma se zase uvidim. btw: nešlo by protáhnout Zátoku na měsíc?

TeeNess, 2009/03/26 19:51

Závidím všem co můžou jet znovu do Sluneční zátoky...Poslední dobou se mi čím dál tím víc stýská,pořád se dívám na fotky a vzpomínám...Byli to nejkrásnější roky mého života,nejkrásnější dětství,...Moc zdravím všechny kapinány a kapitánky,admirály z 1.běhu...a taky vicekapitány..:-) moc se mi po vás všech stýská...

Petty, 2009/03/15 07:17

Martina Pelikánová : jjj...pamatuju si tě...;-) byla si i se ségrou v oddíle :-)

Tatranka, 2009/03/13 23:49

www.slunecnizatoka.estranky.cz

Martina Pelikánová, 2009/03/05 09:45

Ahooj,dneska jsem si vzpomněla na tábor ve slunečný zátoce,je to už pár let(2004,Hvězdná brána),tak jsem začala projíždět stránky,ale nikde jsem nenašla fotky z našeho turnusu,ale stejně jsem projela jiné a vzpomínala,jaký to byl úžasný tábor,ten nej z těch,na kterých jsem byla!!!a chtěla bych všem vedoucím a Péťovi Kužvartovi moc poděkovat a tento tábor doporučuju!!!Jinak kdyby si na mě někdo pamatoval,ať mi napíše,ráda bych zase někoho viděla,po tak dlouhý době!!

Adél :)), 2009/03/03 10:40

Docela mě mrzí, že se mě letos už SLuneční Zátoka netýka. Rok co rok jsem se tam a moc těšila a letos už nic...brigáda a moc povinností...všem přeju aby si to tam letos užili a moc kapitány nezlobte’’ :) Mám vás ráda!!!!

Námořník SZ , 2009/03/02 19:44

SAluneční zátoka je bezva....;.D

Námořník SZ, 2009/03/01 15:18

;-D

Námořník SZ, 2009/03/01 15:18

Mno....to je dobře ,že už jsou přihlášky co???xD..:-)

Námořník SZ, 2009/03/01 15:17

Niki:To newí nikdo ,ale co tam jezdim já tak tam byl vždy ,ale je jen na 2.běhu...

niki, 2009/02/26 19:04

Lidičky nevíte jestli bude letos na táboře Petr Kužvart ? díky mooc

Petty, 2009/02/20 20:36

jééé, tak nemáme zase tak špatnou pověst :-D všechny ty oddíly jsou skvělý a do těch kadetů dorostou všichni a taky se tam zapíšou jako ta chlouba a pýcha :-P ;-)

lucie jacinová, 2009/02/18 11:26

jj... kéž kdyby ste tam byli bez vás to bude nuda:-( ale tak třeba tam budou new lidi ....:-) taky dobrý.....ale na vás to nemá:!!!!! letos a loni l¨byli kadeti nej nej nej nej!!!!!

Ejka, 2009/02/16 06:02

Špatně dyž neni SZ,stejská se mi :(

Tatranka, 2009/01/30 18:30

jn...kéž by to šlo aspoň ještě jednou... jak se jinak máte lidi ???

Adéla Miňovská, 2009/01/28 16:43

Škoda, že se na tábor smí jen do 15...:o(

Jana Mikolaskova, 2009/01/28 14:04

zdravime vsechny mladsi lodnice!!!!!!!!!!!!!

Ejka, 2009/01/08 14:09

Ahoj,jojo přidávám se, taky šťasný nový rok,možná kapánek pozdě ale přece!

Áňa, 2008/12/28 15:50

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2009 všem zátokářům!! :-D

Petty, 2008/12/23 21:11

Veselý Vánoce všem zátokářům:-D

Áďa, 2008/12/20 22:08

Dominiku, Dominiku...neříkám, že mi ty měsíce utekli rychle...strašně bych se chtěla vrátit :) a i ty tvý řěčičky a detailní poznámky mi (s mírou!!) chybí...:D Jirka je s..y :D Nezapomenu...:))

Dominik T., 2008/12/19 12:45

Taktéž bych rád připojil přání krásného(a hlavně klidného)prožití Vánoc a Nového roku. Zátoka skončila před pár měsíci?? Mně ty čtyři měsíce připadají jako věčnost... Strašně závidím těm, kteří do SZ v roce 2009 pojedou, ať už za šest a půl nebo za sedm a půl měsíce... Ahooooooooj

PS. Jirka je ....!!!

schwaboid, 2008/12/19 11:24

konečně prázky co lidi ?

Áďa, 2008/12/18 11:24

Ty jo, a jsou tu zase Vánoce. Od doby, kdy jsme ráno běželi rozcvičku a koupali se v Landě jako hrdí Superkadeti už uplynulo pár měsíců. Moc se mi stýská a chtěla bych poděkovat adm. Muwínovi, že mi dal tu možnost být v SZ. A vím, že jsem sice někdy moc nevycházela s TYRANEM :d cpt. Jiříkem, ale měla jsem ho moooc ráda. Chybíte mi, a vy, co ještě do SZ můžete, tak Vám radím: UŽÍVEJTE SI!!! :) SK Áďa

Námořník SZ, 2008/12/04 13:37

je to bestowejj tabor na svete

Námořník SZ, 2008/12/04 13:36

jak jeM???

aninka, 2008/12/03 13:15

mno je to super tabor a tu knihu si precctuu

Wendy, 2008/12/02 14:44

Fakt?:D tak tojo..:P a co tam dela jako vedouci??jako myslím týmu atd.

schwaboid, 2008/12/01 16:33

JJ

Wendy, 2008/11/29 22:13

Ahoj...hihi mno:D...co tu napsat jen to ze tehle tabor muze bejt super jela bych hned kdyby mi nebylo 15 a nebydlela bych tak daleko od Pisku...Mno dozvedela jsem se ze tu jezdi jako vedouci Petr KuŽvar z Chinasku..tak jenom jestli je to pravda..diky za odpoved

Lily, 2008/11/25 12:57

Moc se omlouvám Davbidovi a moc se omlouvám všem !!mějtese :-( je mi to líííto.-(

Dominik T., 2008/11/24 18:34

Mám pocit, že nám návštěvní kniha poněkud upadá - viz. poslední zpráva.

Petr Had1 Ráb, 2008/11/07 15:21

Vážení a milí po delší době jsem se podíval do Návštěvní knihy a docela jsem se zhrozil, tím co tady čtu. Prosím proto nechte toho, protože skutečnost je taková, že J. Foglar - Jestřáb se svým oddílem opravdu kdysi tábořil na místě jménem Sluneční zátoka, dále že toto jméno se objevilo v knize Hoši od Bobří řeky a zejména, že Jestřáb kdysi v prehistorii Sluneční zátoky, která stále ještě je u Landy, toto označení pro tento tábor nejen povolil, ale i přivítal. Pokud by byl opravdový zájem, někde bych snad (pokud mi to ve stodole nesežraly myši)nalézt deník z té doby, kde jsem si pár věcí zapsal a poznamenal. Takže prosím nedohadujte se kde je SZ a která je lepší. Vždy je lepší ta, která nás provází a provázela naším dětstvím a mládím, zlátne a ohřívá se vzpomínkami Z nehezkého způsobu diskuse soudím, že oba protidiskutující si z obou SZ neodnesli jejich shodná hlavní poselství, totiž učinit přátelstvím, porozuměním a vzájemnou láskou a úctou Sluneční zátoku všude na světě, kde se nalézám, tedy i v tomto virtuálním světě internetu. Věřte stárnoucímu muži, že není nad toto. Jestřábe ty se na to seshora díváš a vím, že bys do písmene podepsal tyto řádky. Domluvil jsem. Admirál Petr

Lily, 2008/11/06 13:14

kdo jede do zatoky

Áňa, 2008/11/04 17:21

Tatranka:je tam hodné ne hodně!!

Radek Turecek, 2008/10/30 01:09

slunecni Zatoka bylo skvely misto, ja jsem tam byl 9x bylo to super.

je tui něěěěěkdo

Tak co jak jde škola??

Áňa, 2008/10/24 13:36

Ahojíík

Tatranka, 2008/10/22 11:34

Tak co vy??:-D

Dominik T., 2008/10/21 16:22

Někdo už si taktéž všiml, že sem nebyla napsána ani řádka padesát dní . . .

schwaboid, 2008/10/20 18:35

nwm

Petty, 2008/10/19 17:25

jo a có sakra?:-D

schwaboid, 2008/10/17 17:18

pište lidi né ?!

Kristýna, 2008/08/30 22:19

ahojky,tak vidím že se letošní rok celkem povedl co?škoda že už jsem tam nemohla být...x( ale snad už se konečně odhodlám a zkusim to na vicekapitánku...x) jinak zdravim všechy úžasný lidi co jezdí do zátoky...ať už jste z jakýhokoli běhu tak jste prostě best...x)

Kadetka Zůza, 2008/08/28 15:53

Ahoooj..tendle rok byl uplně nejlepší =))škoda že to tak hrozně rychle uteklo..snad se tam eště někdy vrátim

Kačírek 3. beh 08, 2008/08/26 15:10

Až budou fotky z 3ho behu na svetě tak to sem nekdo pls písněte, at se zasmeju :D

Petty, 2008/08/22 16:19

kdo chcete vidět Skrblu, dejte si do vyhledávače na youtube.com prostě Skrbla :-D

Baruška od Jiřky, 2008/08/18 13:07

Ahojky... Jak se máte...??? koukám že sem nikdo moc dlouho nenapsal :)

Honza/Scoty, 2008/08/14 07:49

Hele prosím lidičky napište mi někdo mail nebo icq na Jardu Šuka :)

Honza/Scoty, 2008/08/14 07:36

Jo ale já myslel skotský klany jako že nás nepomíchali ale nechali nás po oddílech to bylo best ;) Už se těším na příští rok ale už to vůbec nebude vono bez těch lidí co už nemůžou jet :(

schwaboid, 2008/08/12 07:11

těšímě já jsem šváb

tatroš, 2008/08/11 19:20

ty seš hovado:-D

schwaboid, 2008/08/11 16:08

hmmm neni jich nějak málo ??? :D

Tatranka, 2008/08/11 12:53

Fotky z 2.Běhu 08 na www.ejka2.rajce.net !!!!!!!

BAruška od Jiřky, 2008/08/10 18:33

Jn všichni boužel né :( Letos fkt moc rychle uteklo ... se nedalo nic stihnout jen pár věcí :-(

Peťul, 2008/08/10 17:12

Lidičky všichni mi moooooooooooooooooooooc chybíte...:-( Petty: Kdy bude srazíííík..???

Peťul, 2008/08/10 17:10

Všichni néééééé....:-(

Áňa od Jiřky, 2008/08/10 14:52

Ahojíík lidissky .Moc se mi stýýská po liidiiskáách z 2.běhu.:-( Doufám ,že všichni se zase sejdeme ve Sluneční zátoce.Tak se mějte klááásně a zase v roce 2009(momentálně mám na sobě tričko ze Sluneční zátoka 2008)Tak papapa :-))):-)))) :.))

tatroš, 2008/08/07 20:35

onskotsky klany byly:-D

Kadet Honza, 2008/08/07 17:21

Hej tedka 2. běh byl fakt nejvííc nejlepší ze všech!!!Hlavně bylo super že nebyly skotský klany ale ty lidičky co už příští rok nemůžou mi budou fakt chybět :’-(

Petty, 2008/08/07 08:49

letos to bylo uplně fakt nejlepší!!!po všech se mi hrozně stýská a nikdy na sz nezapomenu!!!

Peťul, 2008/08/06 22:17

Ahoojky všem z 2.běhu...:-) Týý joo to to, ae rychle uteklo... to je hrozný...:-( Sem doma pár hodin a už se mi stejská..:’-( Až zas za rok.. To je dlouhá doba..:-( Inak všem kuju moooc za krásné 3.týdny s vámi lidičky, bylo to prima..:-) mvmmr.. Peťul...:-)

Sid, 2008/08/06 16:48

ahojda!...týjo 3 týdny se zdá všem hrooozně moc..ale pro ty co byly ve slunecní zátoce vědí že je to hrozně krátká doba..chci se tam vrátit...a to nejsem doma ani 4 hodiny..moc se těšim na příští rok..tak ztm papa:(

Aduš, 2008/07/27 17:25

Áááááá tak an 3. běh za 10 dnůůů, nemůžu se dočkat. Určitě to bdeu skvělé jako každý rok, moc se Vás lidičky těším. Adél :)

Katka , 2008/07/22 12:10

Ahoj vsem. Tak ten tabor zase utekl rychleji, nez bychom si vsichni prali, ach jo. Byly to krasne tri tydny, za ktere vsem dekuji!! Zase za rok ahooooooooj, adm. K.

Petty, 2008/07/17 19:18

co? to Petty? :-D

Peťul, 2008/07/17 19:08

Heeejky, co mááte proti Petrám...:-( Inak lidičky už jenom 12 hodin a 53minut..:-)

schwaboid, 2008/07/17 17:54

to petty ???

Petty, 2008/07/17 16:58

Máš něco proti? já to jméno uplně nesnášim :-D

tatranka, 2008/07/17 15:59

lol

bagr, 2008/07/17 15:48

To je hrozný, tady píšou samí Petry a tatranka ... no, moc se na zejtra těšim až se zase všichni potkáme :P .. a modlete se se mnou za lepší počasí, protože špatné počasí .. NÁM NEUŠKODÍ !!

Peťul, 2008/07/17 14:44

Jochooo...:-D Jupí...:-)

Petty, 2008/07/17 14:17

Prostě zejtra!!!!! :-D

Peťul, 2008/07/17 09:20

a 81840 vteřin..:-D

Peťul, 2008/07/17 09:19

1364 minut..:-D Už ani počítám neumim..:-D

Peťul, 2008/07/17 09:17

Což je 1320 minut a 79200 vteřin...:-D

Peťul, 2008/07/17 09:16

22 hodin a 44minut...:-D

ÁŇA, 2008/07/17 08:06

Ani ne 23 hodin a budeme na suchdole já to snad nevydržím!!!!!!!Hurááá

Sid, 2008/07/17 07:26

heeey lidi už zajtráá..už se mooc těšim:)

schwaboid, 2008/07/16 13:06

jo vem ji

schwaboid, 2008/07/16 13:06

na koho ?

Tatranka, 2008/07/16 08:36

PATRIKU MAM ZABALIT PASTIČKU?

schwaboid, 2008/07/16 06:14

ani né 50 hodin

Petty, 2008/07/15 18:51

tak kolik vteřin zbejvá? :-D

Peťul, 2008/07/15 16:22

Heh, já už počítám i vteřiny...:-D

b.tyllova, 2008/07/15 14:02

tág lidišky chápete to ??? ani né 4 dny :-) už se nemůžu doškááát mocinky se ná wád těším ...

ÁŇA, 2008/07/15 09:44

kecám můj mail je jinej

ÁŇA, 2008/07/15 09:43

ANET MĚLA SES PŘIHLÁSIT DŘÍVE!!!

Aneta, 2008/07/14 19:33

Achyjo toje taková škoda že na SZ nemůžu ject!!!!!!!!

Áňa, 2008/07/14 18:45

na druhém běhu už volno není!!!jen pouze náhradník!

Aneta, 2008/07/14 18:37

Hele můžu se zeptat jestli je ještě volno na 2.běh já to nějak nepoznam

Aneta, 2008/07/14 18:37

Hele můžu se zeptat jestli je ještě volno na 2.běh já to nějak nepoznam

Luká Tomášek, 2008/07/14 14:17

a taky mi pls někdo napište na ICQ - 393-040-931

Luká Tomášek, 2008/07/14 14:09

Ahoj Peeetty Kohoutová, jestli ti to nevadí, prosím napiš mi co budeš letos na SZ... (plavčík,lodník nebo kadet). Já sám sem byl na SZ třikrát, ale vždycky na prvním běhu. Letos jedu poprvý na druhý běh. Budu ale teprv lodník, což je podle mě výhoda. Kdyžtak vy ostatní mi pls taky můžete napsat: Skype - pozil.tomasek.

Áňa, 2008/07/13 14:08

Mno já vím jen o Viki snad víte o koho jde ne??Ále o Viktorovi jsem nevěďela tak páááško už se nemůžu dočkat :-)

Tatranka, 2008/07/13 11:42

Viktor,viki,a pak newim..

Áňa, 2008/07/13 07:08

:-)Já se těším a :-( to se nedá vydržet už jenom 5dní i s pátkem ani ne tejden

Áňa, 2008/07/13 07:07

:-) Nevíte náhodou kdo bude vcpt.??

b.tylllova, 2008/07/12 16:49

JJ bude anež ale upe mooooooooooooooooc

Áńa, 2008/07/12 11:16

:-)

Áńa, 2008/07/12 11:16

=) ať žije sluneční zátoka a =(proč ten čas neubíhá rychleji????

Áńa, 2008/07/12 11:15

:-D :-D smajlíci !!!Proč jen ten čas neutíká rychleji!!!

Áńa, 2008/07/12 11:14

:-)

Áňa, 2008/07/12 11:11

Mno tk Báro sranda bude 100procentně

Áňa, 2008/07/12 11:11

Mno tk Báro sranda bude 100procentně

Áňa, 2008/07/12 11:10

už jenom 6dní!!!!huráááá

Petty, 2008/07/11 16:50

Jedeš Vráži zase na všechny 3 běhy? :-)

Petty, 2008/07/11 16:48

Tejden!!! :-D

Tatranka, 2008/07/11 16:16

Divoký Vráž:Nebude potřeba:-)

Divoký Vráž, 2008/07/11 08:13

Tatranka: Uz posilujes?

Sid, 2008/07/10 17:37

JaKoOoOoO!!!jEšTě 8 dNí...tO nEvYDržIm!!!!Už cIi jEt tEd!!!:)

b.tyllova, 2008/07/10 16:09

už počtám i minuty :-) jen sedím poád na icq a mooc se těším

b.tyllova, 2008/07/10 16:07

ch joooo se nedá už vydržet :-(

Tatranka, 2008/07/10 16:03

Mi a zvláště druhoběžníci,jsem vděčný až na půdu,a nikdy míň!

Anežka Loukotová, 2008/07/10 08:19

Ahoj všichni námořníci. Važte si toho, že ješte můžete na tábor jezdit. To, co zažijete v SZ, už snad nikdy nezapomenete a vzpomínat budete stále. Chtěla sem pozdravovat lidičky z 2.běhu a také jim popřát, ať si SZ 2008 užijou naplno, ale s tím oni problém rozhodně nemají :)Děkuji za zážitky a budu neustáááále vzpomínat :)

Anežka Loukotvá, 2008/07/10 08:18

Ahoj všichni námořníci. Važte si toho, že ješte můžete na tábor jezdit. To, co zažijete v SZ, už snad nikdy nezapomenete a vzpomínat budete stále. Chtěla sem pozdravovat lidičky z 2.běhu a také jim popřát, ať si SZ 2008 užijou naplno, ale s tím oni problém rozhodně nemají :)Děkuji za zážitky a budu neustáááále vzpomínat :)

Sid, 2008/07/09 15:45

njn...utíká to hrooozně pomalu!

Tatranka, 2008/07/09 15:38

njn...

Tatranka, 2008/07/09 15:37

njn...

Sid, 2008/07/09 09:54

9 dnííííííí..chápete toooo!!!!!!xD...zatim bye!

b.tyllova, 2008/07/08 15:32

heej už jen 10 ,,, Už se mooooc těším bude sranda upe nejvěršííí žhe Anežko ??? moc se těšííííííííím :-)

Jirka Dvořák, 2008/07/08 11:10

Rád bych títmo vzkazem poděkoval všem, kteří SZ stvořili, budovali, laskali a předávají dalším pokolením. Musím říci, že pro mne osobně znamená hodně. Životní styl a moudro, partu lidí naladěných na stejnou strunu. Lidé, kteří umí obětovat sami sebe a své volno ve prospěch druhých a předávat tak odkaz Modrého stínu a všech dalších velkých věcí dál. Lidí, kteří budují celoroční osobní přátelství. Někdo kdysi řekl, " že se ten kus bažiny umí pěkně usadit v srdíčku”. Souhlas. Všem dalším pokolením, vydržte v tradici a mějte krásné dny.

schwaboid, 2008/07/08 06:18

jj

Tatranka, 2008/07/07 20:22

To je stará historie...

Tatranka, 2008/07/07 19:58

To je stará historie...

Peťul, 2008/07/07 13:55

Noumálně už jenom 11 dní.. Asi to nevydržííím..:-D Počítám už každou hodinu, minutu....:-D:-D:-D Postě už se mrtě těšíím..:-)

Peťul, 2008/07/07 12:00

Bitkaaa...:-D

Tatranka, 2008/07/07 08:03

neeeee

schwaboid, 2008/07/06 18:59

nepruď nebo přijdeš o oko

Tatranka, 2008/07/06 18:22

/ste divný balit už teď .../A předtim to sand bylo jiný??:-D

Tatranka, 2008/07/06 17:45

/ste divný balit už teď .../A předtim to sand bylo jiný??:-D

Peťul, 2008/07/06 08:53

Ááále, ááále...Šváábiku....:-D

schwaboid, 2008/07/05 18:47

ste divný balit už teď ...

Peťul, 2008/07/05 16:35

Už jenom 13dní...:-) Tatranko já už tagy začínám balit...:-D:-D:-D Páč si vždy vzpomínám pomalu na věci, které sem zapomněla....:-D Tag, abych na to měla čas.. tagže musím s předstihem..:-) Inak jak si užíváte prázky.?? To je upa, motssky, hafec, největší pohoda..:-) vstávat si můžu kdy chci, žádné zkoušení,písemky.. postě veget..:-D p@ Peťul..

b.tyllova, 2008/07/05 09:00

nebój tě nikdo žalovat nebude ... možná :-)

Tatranka, 2008/07/04 14:47

—————Upozorňuji že příspěvek níže,není vhodný pro DĚTI A MALDISTVÉ—————Pokud vám ještě nebylo 18Let,opusťte prosím tyto stránky—-(to kdyby mě někdo chtěl žalovat za mravní výchovu mládeže:-)

Tatranka, 2008/07/04 14:45

jj...byla by to síla...asi jako při borodinu..:-)...a co děláš/te...mě už ty prázdniny hrozně nuděj..a to už je teprve tejden v prdeli..:-)

Áńa, 2008/07/04 13:32

už jenom 2týdny aneb 14dní já se snad nedočkám!!!!!!!!!!!

Áńa, 2008/07/04 13:31

Tatranko:už vidim jak jsou nabalený v tom kožichu to by byl mazec

b.tyllova, 2008/07/04 09:41

Není sem rychlá a jede se až za 2 týdny !!!!!!!! Tss ae moooc se těšííím :-)

ytyfybdil, 2008/07/04 01:27

She put her mind tried to the poor girl should. Daddy. <a href= http://mydietnotes.com/shakiradesnud >1024×768 shakira wallpaper</a> Personally.

Tatranka, 2008/07/03 19:25

TO JE POZDE!!

b.tyllova, 2008/07/03 18:12

faaakt ??? :D ňák rychle :D já začnu příští týden :D

Tatranka, 2008/07/03 17:20

Já už balim:-D

b.tyllova, 2008/07/03 15:30

už jenom 15 dníí xD mooooooc se těším ikdyž stejská se mi po škole a ani nwm proč xD ae tábor je jen na 3 týdny :-( škola na celý rok :-((

Peťul, 2008/06/28 09:00

Postě už jen 20 dní..:-p Asi se nedočkáám..:-(

Tatranka, 2008/06/27 13:42

tak co mě pleteš:-):-):-)

Julie.elfik, 2008/06/27 10:48

Jakto? vždyť odjíždíme 18. ne? Jestli jo, tak je to dneska 21 dníííííí :)

☺Tatranka☺, 2008/06/26 14:51

Už jenom 24....dníííííí:-D:-D:-)

Tatranka, 2008/06/24 17:50

6 pravd života:

1. svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svých zubů

2. všichni idioti, po přečtení první pravdy, to vyzkouší

3. první pravda je lež

4. práve teď se směješ protože si idiot

5. za chvíli tohle pošleš dalšímu idiotovi

6. pořád máš na tváři takovej stupidní úsměv

prosííím neberte si to osobně!! mě to jen fakt pobavilo.. čim to asi bude,co? =)

Julie.elfík, 2008/06/24 12:17

Naše třída si teď vesele stanuje na zahradě u naší chaty a já se doma cpu antibiotikama... A zrovna když CHCI do školy, tak nejdu... 23 dníííí :D

Tatranka, 2008/06/23 20:46

a stejně ve škole už jenom koukame na red dwarfa :-* už by měl bejt konec:-D

Tatranka, 2008/06/23 20:45

Hmm..mi jsme dneska běhali kilometr:-Da bylo asi 40 stupnu..:-D..ale dal sem 3:19..:-D

Peťul, 2008/06/23 17:07

Ty jooo, už je to ve školee pruda..:-( Neim proč už nás nenechaj doma...:-( Mno nic... Jinak my zejtráá běhááme štafety...:-D Ve sředu jedem do Mělníka, ve čtvrtek je rozlučka “DEVÁŤÁKŮ”.. A páátek Víízo...:-)Hurááá..!! Mějte se krásně a MVVMR...:-* pac a pusu Peťul...:-)

Julie.elfík, 2008/06/23 14:58

Jóó, dobytí severního pólu... budeme skandovat :P . Hele lidi, já jsem na celotáborovku děsně napnutá. Jediný co vim je, že na to cpt. nebudou muset mít tak vymakanej kostým, protože to by Kuži už poprosil mámu ať mu ho udělá... no, když o tom tak přemýšlim, tak vlastně můžou mít vypracovanej, páč jak znám Kužiho, tak příjde týden před odjezdem a “nemohli byste mi udělat tohle a tohle... já na to zapomněl... :) "

Tatranka, 2008/06/23 11:34

Náhodou by to bylo super...už si představuju jak tam všichni kapitáni v kožichu při 40 ve stínu předváděj eskymáky..:-Duž jenom 24 dní:-Dzatíímm:-D

ÁŇA, 2008/06/22 11:54

Tatranko, to by mohla bejt celotáborovka!!To by bylo hustý ne??

Tatranka, 2008/06/22 09:22

Tak sem si někde přečet že má bejt chladný léto takže asi bude celotáborovka dobytí severního pólu....

Peťul, 2008/06/21 11:05

Lidičky už jen 26 dní..:-)

Petty, 2008/06/18 16:24

řikám jenom, protože si ještě vzpomínám, když to byl rok :-D

Áňa, 2008/06/18 15:04

Pro Petty:Petty říkáš jenom ja myslím že ještě ne??

Jon Smitt, 2008/06/18 00:58

A very impressive an

schwaboid, 2008/06/17 12:02

asi tak nějak

schwaboid, 2008/06/17 11:54

asi tak nějak

Peťul, 2008/06/17 08:48

Už jen měsíc a jsme tam...:-) Lidiiiičky fakticky už se asi nedočkám..:-D To je dobaa...:-( Ale stojí to za to, pže tam zase prožijem neopakovatelné zážitky a mnoho dobrodružství, že...? Je to tam postě best...:-) Mám Váááás moooc ráda a těšíím se na Váááás...:-* Tagže 18.6 v 10 na Suchdole...:-D papa Peťul..:-)

Peťul, 2008/06/16 18:49

Ty brďo, to je nekonečný..:-D

Petty, 2008/06/16 13:15

Vydrž prďka, vydrž! :-D už jenom 32dní :-D

SiD, 2008/06/15 21:20

já se asi nedočkáááám!!!!!...to je šílený..xD

Áňa, 2008/06/10 13:19

Tag lidisssky víter ,že i 2běh už je celý obsazený tak zatím páááááčko

Áňa , 2008/06/10 13:17

Ahojíík lidi už jen 39 dní a první běh už za 19dní já hrozně těším a vy!♥♥♥♥♥

Peťul, 2008/06/08 19:34

0642531399/0800....:-)

Tatranka, 2008/06/08 19:24

PROSIM CISLO UCTU BYL SEM PRYC A ZAPOMNEL SEM TO ZAPLATIT A TEN MEJL SEM SMAZAL KUAAA NAPISTE MI HO SEM PROSIM

Peťul, 2008/05/29 19:27

Mno tag lidiičky už jen 50 dní...:-D Taky už se nemůůžu dočkat... Jen škoda, že nevzali Figa...:-( To mě štve... Jinak všem co končej základku gratuluju, že se dostali na střední...:-) Mějte se famfáárově...:-) Mám vááás ráááda... :-* papa Peťul...:-)

SiD, 2008/05/28 20:25

SZ 4ever...moooc vás lafuju a už se mooooc těšim na další rok s váma všeeeema blázínkama!...jooo a tam upe dole někdo psal nějaký štěstí do novýho roku...tak vám ho dodatečně taky přeju...z celýho srdíčka!..xDDDDjo a na tu oslavu přidte!..jasný...ale jenom lidi z tábora...žádný úchyly tam nechci!xDDDD...žejo tatranka..je sice kráááásný že všeeechny zveš...ale...no...víš co...xDDDDD...ne...budu ráda když přídete...xDDD

Sid, 2008/05/28 19:43

jj narozky sou u mě!....ale slavíme spolu s kámoškou MARTOU a vemte si s sebou plavky!!!xDDDa dík tatranka že si je pozval!...xDDDD

TATRANKA, 2008/05/27 20:54

Všichni přijdte oslavit NAROZKY našeho milého SIDA!!! PATEK 13.6 Od 16:00 Pro více informací zmáčkněte 4 vlastně co to kecám pište na ICQ 441139629to je moje nebo přímo Sidovi na 487333573...S přáním pěkného dne zdraví Tatranka..xD

Petty, 2008/05/27 15:46

už se asi fakt nemůžeš dočkat no....:-D

Tatranka, 2008/05/27 15:37

JO NEHRABE!!Neumíte číst nebo co??!:-):-DxDD

Áňa, 2008/05/27 15:27

NE NEHRABE!!

Petty, 2008/05/26 12:56

né nic...jenom už ti asi z tábora trochu hrabe:-D

Áňa, 2008/05/26 12:53

Petty,proč se ze mě zcvokneš??

schwaboid, 2008/05/26 12:23

lol radši ne ne všichni co to čtou taky píšou víš

tatranka, 2008/05/26 12:00

vemou me taky....??Hej lidičky..tady je to husty celej rok jenom ja a petty,cas od casu nejakej inzerat:-D,a taky cas od casu PETRA:-D(kohoutova)se kterou se nehadam..xDa cim vic se ten tabor blizi tim je to vtipnejsi..xD..jako minulej rok dira v tasce jako do :-D švábíku musíme vymyslet něco hodně vtipnýho:-DD

schwaboid, 2008/05/25 20:42

lol to to sem dlouho neslyšel jo dostal jsem se na průmyslovku na proseku

mentos, 2008/05/25 19:22

OBI !!!!!!!!!!!

Petty, 2008/05/25 15:36

Jo taky gratuluju, a kam vůbec jdeš? :-D

Tatranka, 2008/05/25 15:27

to mi pak posles vysvedceni,pac ti neverim ze ses tam dostal..xDale gratuluju..xD

schwaboid, 2008/05/23 20:42

ve škole je to blbý ale nevim jestli to bude horší v září na střední

Petty, 2008/05/23 18:36

No tak teda nevim čim to je, ale mě to nebaví nikdy:D

b.tyllova, 2008/05/23 15:35

No lidi,já už nemůžu já to nevydržím boooože xDDD .-...a co jinak jak se máte ??... na tábor se těším čím dál víc,ale se*e me to,ze bude koncit skola ted me to tam zacalo bavit :-)

Tatranka, 2008/05/21 15:56

Tadz to teda zije..xD..inzeraty vedou jak vidim..xDco je GIS...xDD

Petty, 2008/05/18 09:02

hej já se z tý holky fakt zcvoknu:-D už jenom 61:-D

Áňa, 2008/05/17 06:36

Mějte se hezky zdraví Áňa

Áňa, 2008/05/16 17:50

Jo Petty máš pravdu až bude tábor tak se konečně doččkám !!mějtee sse hezzkýýýýýýýýs zdraví Áňa

Petty, 2008/05/15 13:51

:-D

tatroš..xD(opavia), 2008/05/14 16:25

jj jao rej koranteng..xD

Petty, 2008/05/14 10:26

a oo jako u, no proste ahóooooooj:-D

Petty, 2008/05/14 10:24

Petty se má taky skvěle a jak si se ptala, tak škola je vopruz!!!, novýho nic, pořád se moc těšim!!!:-D a takovej meší dotaz, nečte se náhodou v angličtině ray jako rej??? :-D

Tatranka, 2008/05/13 15:49

Kdo je Tatranka??xD..ne diky za optani tatranka se ma uzasne...xDvy ten pokrik neumite..je to...hiphiphip HOORAY hiphiphip HOORAY hiphiphip _HOORAY HOORAY HOORAY...sláva zátoce..xDDo háje já už se nemůžu dočkat prostě....už jenom dva tupý měsíce...joo..tak se těšte mořský vochechule...protože letos to bude jízdaaa....!!!!!

Peťul, 2008/05/12 19:02

Neva viď, tag teda HIP HIP HUREJ, mno...:-D A jak žiješ Petty.?? Něco new..?? Co školáá...:-D

Petty, 2008/05/12 18:11

tjn, ale ten pokřik je : HIP HIP HIP HUREJ!!! :-D

Peťul, 2008/05/12 18:07

Už jen 66 dní....:-)

Peťul, 2008/05/12 14:07

Petty, mno blíží se nám to..:-) a to je moooc dobře...:-) Už se moooc těšííím, jak na vás tag do SZ...:-) Už se mi o SZ i dokonce nedávno zdáálo...:-D Asi se nedočkáám... tag papa a SZ HIP HIP.. HURÁÁÁ...:-)

Petty, 2008/05/11 18:25

Peťul : no celkem to jde, dyť už se to blíží:-D a co ty? =)

Tatranka, 2008/05/10 09:41

To Nikča:Hele oni to maj všichni na tom www.rajce.net tam si dej sluneční zátoka a pořádně se v tom pohrab..jsou tam nějaký tak z roku 2002-2007...

Nikolka Synková, 2008/05/09 21:43

čauky lidičky nemáte někdo fotky z druhého běhu 2007 nebo aspoň odkaz na nějaké stránky?Díky moc Nikča

Peťul, 2008/05/09 19:05

Ahooooj lidiiičky...:-) Já už se asi nedočkáám...:-( Ještě 69dní... Je to fakt k nevydržení.. A co jinak, jak se má Tatranka a Petty..?? Zdravíím všechny a těšíím se moooc, papapa...:-* Peťul

Petty, 2008/05/04 19:49

no už aby to bylo=) i Anežka se dočká :-D

tatranka, 2008/05/02 19:55

ted je ms v hokeji pak je euro ve fotbale a jedemm.xDDDto krasne utece

Petty, 2008/05/02 15:07

77dní!!!

Áňa, 2008/04/29 13:19

JÉÉ čuus lidisky tak no ptát se zase nebudu kdo se těší do SZ!!PTÁM SE VŽDY!! A JINÁÁÁÁÁÁÁÁÁK DOBRÝ JINAK SE TĚŠTE(MOŽNÁ TO PÍSÁM VÍCKRÁÍT ALE TO SE NEŘEŠÍ)!!

schwaboid, 2008/04/25 11:36

to bylo dobrý :D

Tatranka, 2008/04/24 17:01

to nás těší že si to myslíš ty jeeli máánee..xD

Tatranka, 2008/04/23 16:27

jj asi tak hele musis si vymyslet nakou hlasku....letos nemam diru do tasky jako do *..xDDD

schwaboid, 2008/04/23 13:31

já to jenom čtu a odpovídat kdo se těší mě připadá trochu blbý když asi všichni

icq:444405144

Petty, 2008/04/22 17:17

já teda jo?:-D a vcpt netušim, letos byla velká konkurence:-D

Áňa, 2008/04/22 12:53

lidi vy sem vubec nechodíte!!!!!!

Áňa, 2008/04/22 12:53

jj někdy se nudim ale jinak se těším do zátoky!!kdo si myslíte že budou vcpt.??já newim a co bude za celotáborovku taky newim!tak zatímmmmmmmmmmmmm!!!!!

Petty, 2008/04/20 15:52

jjj...no uvidíme....

b.tyllova, 2008/04/19 19:14

omlouvam se za chyby snad to prectete alw - ale a ci- co to sna vite :D sem se spletla mno :D

b.tyllova, 2008/04/19 19:13

Mno tak ja si ani nedokazu tipnout ani me nic nenapada :D alw,ci vime je ze nejaka bude :D:D

Petty, 2008/04/18 13:13

*by mě zajímalo.... :-D

Petty, 2008/04/18 13:12

já jenom občas, ale třeba mi mě zajímalo, co si myslíte, že letos bude za celotáborovku? =)

b.tyllova, 2008/04/18 10:19

Jo to je mno ale mluvi jen o tom¨a jede se¨za...nebavi me pocitat tak za 3- mesice myslim?!to je strasny uz aby to bylo taky se tesim ale nedavam to na jevo :D

Petty, 2008/04/17 14:36

:-D ale tak je to hezký :-D se těšej moc všichni =)

b.tyllova, 2008/04/16 18:33

jj nudi kdyz mi pise na mail tak mi napise jenom tesis se uz do SZ??ja mocinkyyy anoo

Petty, 2008/04/16 13:53

Ty se asi Anežko hodně nudíš viď? :-D

Áňa, 2008/04/16 10:13

Kdo se Těší?!?!?!?!?!?!?!?!?! JÁ JÁ JÁ JÁ JÁ!!!!!!!

Áňa, 2008/04/14 18:19

´jj

Petty, 2008/04/14 17:07

možná proto to Tatranka věděl Anežko :-D ale taky se mooc těšim=)

Áňa , 2008/04/13 14:12

Ahojíík lidi těšíte se už do SZ??Já hrozně moc!!Tak se těšte a těšte!!

Áňa, 2008/04/10 10:13

A jak to zrovna Ty tak dobře můžeš vědět????

Tatranka, 2008/04/08 15:54

j mi víme že se máš mocinky dobře...:-/

Áňa, 2008/04/08 12:57

Čuzzkyys Lidisssky jakpak se máte???Já velmi dobře hrozně mocinkyys se těším do SZ

Áňa , 2008/04/03 15:03

Jak se máte? Já dobře těšíte se do Sluneční zátoky já hrouně mocinkys

¨b.tyllova, 2008/03/31 17:46

Ahojky vsechny vas moooocinky zdravim mam se docela fajn a co vy???..strasnese tesim do slunecni zatoky a letos semnou jede i Kámoška takže to bude ještě lepšííí no prostě No proste NO COMENT

Adéla , 2008/03/31 17:06

Ahojky, chtěla jsem se zeptat na jednu otázku, týkající se 3. behu. je mi 15, ale na tábor bych ještě chtěla, na jakej kontakt mm posílat dopísek ??

Tatranka, 2008/03/27 19:06

Dobrý...co ty?

Áňa, 2008/03/26 16:23

jak se máte????????

Petty, 2008/03/25 14:40

tak tebe si snad pamatuje každej:D jen v tom nejlepšim:D

Anežka Aubrechtová , 2008/03/25 14:06

Ahojky lidissky!!!!

tatranka, 2008/03/24 19:42

a me si pamatujes...xDD

Petty, 2008/03/24 16:09

jo ok=) moje 256120616 a 329736901 miky=)

Anež. L., 2008/03/23 12:32

jee pozdravuj ji strasne moc!!!Nemate ICQ- ty i MIky? To by byl rychlejsi pokec nez tady... Nn, byla jsem tam v dobe 2. behu, zrovna jste meli bojovku:-)

Petty, 2008/03/23 12:13

fakt? ale asi ste tam byli v jiný době než byl tábor co?=( já si pamatuju, tak před rokem nebo dvěma sem se potkala na pláži s Davidem Bočanem....je to fakt hrozný, že už je to všechno pryč...a mám tě pozdravovat od Miky=)

Anež. L., 2008/03/22 12:55

No o Twiggi jsem teda už dlouuuho neslyšela, tak vůbec nevim. Minulý rok jsem byla ve Vráži jen stanovat na pláži, ale i tak to bylo supr. Moc se mi stýskalo a chtěla sem se vrátit tak o pět let zpět:-). Letos maturuju, takže mám teď strašně malinko času:-(. A jak bylo loni na táboře? Určitě výborně a nezapomenutelně jako vždy.Ty jo já si tě prostě pamatuji jako malou plavčici:-) Strašně to letí...:-(

Petty, 2008/03/22 08:12

jej ahojky Anežko!!! ty jo o tobě sem už taky dlouho neslyšela=) já se mám celkem ok co ty? no na tábor pojedu jako kadetka jenom jestli mě ještě vemou. Ségra taky v pohodě...a ty už se do SZ nechystáš? ani Twiggi?=)

Anežka Loukotová, 2008/03/21 12:47

Ahoj Petty, tak sem se zase po dlouhé dobe koukla na stránky toho nej tábora na světě. Video fakt krásný, i po tak dlouhé době se mi za ty 4 minuty vybavilo strašně moc nádherných zážitků. Jak se máš? A taky jak se má ségra- Miky? Ty už seš utčitě kadetka, co? Ty jo, strašně to letí, ale přesto na tenhle tábor nikdy nezapomenu!!!:-)

Áňa, 2008/03/19 08:35

Ahojky lidiisssky hlavně 2.běhu těšíte se do SZ já děsně tak zatímmm a ´mějte se moc hezky

b.tyllova, 2008/03/15 06:20

Ahojky...uz zachvili se pojede do SZ teda sice az skoror 3-4 mesice ale to utece rychle:)

Hrouda Tremp 1 beh, 2008/03/14 18:02

mrknete na nase stranky a kdyztak napiste sve poznatky po pripade kdyby jste cheli zacit jezdit s nami tk napiste do diskuze zadi prijmeme do nasi party nove lidi zapalene do trempovani kteri se radi vraceji na misto sveho mladi :)

Hrouda Tremp 1 beh, 2008/03/14 14:58

tak vas tady vsechny zdravim a uz se tesim se svym kamosem az zase nacatkem cervence prijedeme uz letos 8 rokem trempovat k lande :)

Áňa, 2008/03/11 19:07

AHOJKY LIDISKY jak se máte já super těšíte se už do Sluneční zátoky?? já samozdřejmě tak se mějte hezky

Petty, 2008/03/10 15:32

Hej počkej, tohle jméno fakt nepoužívám :-D

Peťule, 2008/03/09 11:46

SCHWABOID: Petty je Petra Myslivečková a Peťule jsem já Petra Kohoutová...:-D lol...

Petty, 2008/03/08 17:46

nejde ta návštěvní kniha udělat nějak aby se přihlašovalo přes mail? jako tohle je fakt trapný...někdo si opíše tvojí přezdívku a mail a píše za tebe!!!!

Ondra Žára, 2008/03/06 06:02

mentos: fotky jsou na http://slunecnizatoka.czu.cz/tabor/galerie/obsah

mentos, 2008/03/05 19:45

kde sou tada nejaky fotky?=)

mentoS, 2008/03/05 19:24

TAtranka lol:D uz se tesim na tabornika jmenem OBI´=)

SCHWABOID, 2008/03/05 14:13

mam dotaz : jak poznam kdo je kdo (peťule,petty atd) ?

Peťule, 2008/03/05 07:30

Petty: Mám Tě ráda a nechci se s tebou hádat..:-) Ju.???

SCHWABOID, 2008/03/04 15:08

icq : 494846453

Peťule, škatule...:-D, 2008/03/04 10:20

Oki...:-* Mám vás všechny ráda a nechci se hádat.!!:-)

Petty, 2008/03/03 15:09

radši to nechte bejt...

Tatranka, 2008/03/02 15:36

petro prd patro...

Tatranka, 2008/03/02 15:36

Péťa je taky dobrý ne...xD...ale nepamatuju si že by ti kromě dančy někdo řek petty...petty řikaj všichni petty ale tobe rikaj patro tak co resis??Péťo???:-D...ale byla by prdel kdyby přijel na tábor třeba Horalka,Mandarinka,(a to tam je eště citron),Termit,ježek,nebo rampa mc kvák....xD

Petty, 2008/03/02 14:39

jo já to taky nechci řešit....=(

Péťa, 2008/03/02 10:11

Péťa je volná přezdívka...???

Péťa, 2008/03/02 10:09

Mno tag sry mno.... :-( Nechci se hádat.... bereš to.??? kdyžtak napiš na icq 352-650-769..:-)

Petty, 2008/03/02 06:47

všem se fakt omlouvám za tyhle kecy a že se tu hádáme ale na ten tábor jezdim už 7let a všichni mě znaj pod tou přezdívkou...Neni ti to trapný když se poděpíšeš takhle na štiku a všichni koukaj na mě že tam nejdu?!?!? Danča ti tak možná řikala kvůli tomu, že mě měla dva roky v oddíle...klidně se zeptej lidí, co tam jezděj od mala koho si pod tim jménem vybaví....=(

Petty, 2008/03/02 06:43

jestli chcete někdo nějakou přezdívku je volnej třeba Švááb, Tatraanka, Krteek, Stříík, Heek, Poomeranč, Skrblaa...no je jich dost tak si klidně vyberte....!!!!! prostě hnus!!!!

Petty, 2008/03/02 06:42

no sem si nevšimla že by se někdo chytnul, všichni ti řikali normálně...já to nechci rozebírat tady...prostě je to nechutný...!!!!

Peeetty, 2008/03/01 21:41

Mno já za to nemůůžu... Začala mi tag říkat cpt. Danča a holky z oddílu se chytly...:-) Mno tag promiň PETTY.. ale nejsi jediná na světě kdo se jmenuje Petra a s tím může mít i přezdívku Pety....

Petty, 2008/03/01 10:54

♥díky mno...ale s tim už asi nic neuděláme, ikdyž mě to vytáčí pořád....=(

Tatranka, 2008/02/29 11:53

Ja se taky tesim,a dovolte mi rict ze si myslim ze tady * je jenom jedna PETTY a to ta tesne podemnou....xD

Petty, 2008/02/28 18:36

myslim že už se těšíme všichni co? a kdopak z loňskejch kadetů jede letos jako vcpt.?

Petty, 2008/02/28 18:35

myslim že už se těšíme všichni co? a kdopak z loňskejch kadetů jede letos jako vcpt.?

Anežka, 2008/02/28 18:10

těšíte do Sluneční zátoky na 2.běh???Já ROZHODNĚ ANO AHOJKY A MĚJ TE SE VŠICHNI HEZKY

Peeetty Kohoutová, 2008/02/28 12:06

Ahojky lidišky, už se nemůůžu dočkat 2.běhu 2008...:-) Už se nás všechny mooc těšííím....:-D Kdyžtak písněte na icq 352-650-769....:-) MVVMR... PS: Chybíte mi všici....:-(

Peeetty Kohoutová, 2008/02/28 12:04

Ahojky lidišky, už se nemůůžu dočkat 2.běhu 2008...:-) Už se nás všechny mooc těšííím....:-D Kdyžtak písněte na icq 352-650-769....:-) MVVMR... PS: Chybíte mi všici....:-(

Tatranka, 2008/02/23 20:40

Schwaboid:Jak si jí vypích to voko klackem...XD(Byla už mrtvá...on neni vrah....XD)....jj taky sme si letos pletli vlky s lišákama...;-D

Renáta Břízová, 2008/02/22 08:18

Oprava - opravuji jméno Šedého vlka, byl to Šedý Lišák jak jsem se právě dočetla na těchto stránkách.

Renáta Břízová, 2008/02/22 08:11

Zdravím všechny námořníky, ať se jim na táboře líbí a ať mají spoustu krásných zážitků. Byla jsem ve Sluneční zátoce asi před 30 lety, pamatuju na pramičky, výpravu na borůvky, na Šedého vlka, na vlajku žravku a jiné a na velkou noční hru Dobrodružství Toma Soyera Hackelberryho Finna.

Áňa, 2008/02/21 17:37

Ať žije Sluneční zátoka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(:

SCHWABOID, 2008/02/14 20:59

TATRANKA pamatuješ na ryby ?

tatranka, 2008/02/14 18:46

čus bulhar

Maďar, 2008/02/13 19:51

Zdrawiiiiim

Anežka Aubrechtová, 2008/02/02 17:08

DOCELA AŽ MOC SE TĚŠÍM DO SLUNEČNÍ ZÁTOKY.

Kikina, 2008/02/01 12:23

já bych chtěla ještě alespoň jednou na tábor...loni to byl první červenec po 4 letech co jsem nebyla v SZ...docela to bolelo...:-(

bara.tyllova, 2008/01/28 09:26

a čím prosím tě????????

<::..TAtranKa..::>>, 2008/01/26 18:27

I am really impressed too :-D..ale newim co to znamená..xDJinak autobus nechte bejt...on se vas taky nepta kolik je hodin...

bara, 2008/01/23 15:05

S tím autobusem sem to taky docela nepochopil!!!?

bara, 2008/01/21 16:12

Ahojky sice opožděně ale všem vám přeji štasný né nový rok!

Petty, 2008/01/11 20:36

jakej autobus simtě?:D

Anežka Aubrechtová, 2008/01/11 17:51

Ahojky zdrávím všechny hlavně z 2.běhu Mějte se hezky

Tatranka, 2008/01/10 21:33

Co je to autobus?

Petty, 2008/01/10 19:36

12.1.SOBOTA!!!! už sme naplánovali sraz!!!! půjdeme bruslit na nádrž tak si vemte lední brusle!!!!kdo máte zájem tak ve 2 na Novejch Butovicích!!! už víme o pár lidech přes icq...tak dejte vědět abychom na vás kdyžtak počkali....=)

Anežka Aubrechtová , 2008/01/08 14:20

Těším se už na tábor 2.běh

Petty, 2008/01/07 19:12

http://uk.youtube.com/watch?v=YdSqcv2LPoE trošku nekvalitní video, ale pro lidi hlavně z 2.běhu=)

kdysi-kadetka Anina, 2008/01/06 23:27

“těšení bolívalo,teď už není na co se těšit...horší!!” zdravím všechny účastníky 2.běhu 07,06,05...:) užijte si za nás,nešťastné “přestárlé” námořníky 2.běh 2008 jak jen to půjde:)

Mr.Tatranka, 2008/01/01 00:09

Všechno nejlepší do novýho roku mějte se super!

Petty, 2007/12/24 13:11

Věem posílám místo dárků obrovskou vánoční pusu!!! a hodně štěstí do novýho roku!!!=)

Veve, 2007/12/23 19:16

Zrušte věkovou hranici...já tam chci...aspoň ještě jednou:(((

Vložte svůj komentář:
B K T L M