Sluneční zátoka
Letní dětský tábor Vráž u Písku

Toto je starší verze dokumentu!


Kontakty

Provozovatel tábora

  • Vysokoškolský odborový svaz České zemědělské univerzity (VOS), Česká zemědělská univerzita, Kamýcká 127, 165 21 Praha 6 - Suchdol
  • IČO: 17049555
  • Mgr. Eva Hnátková

Přihlášky dětí

Odjezd a příjezd

V roce 2020 je časování příjezdu a odjezdu všech šesti půlběhů extra-komplikované a individuální. Informace o něm dostanou rodiče přihlášených námořníků včas e-mailem.

Na Suchdole budou autobusy přistaveny na tradiční místo u garáží autoprovozu. Přímá příjezdová cesta je však v rekonstrukci, proto je nutné přijet objížďkou skrz areál univerzity. Parkovat lze na libovolném zakroužkovaném parkovišti, nejsnáze hned u garáží. Situaci ukazuje mapka níže:

Tábor

  • Sluneční zátoka
    Vráž u Písku
    398 32
  • pevná linka 382 289 124, funguje pouze v době tábora. Je v pracovně hospodáře a primárně slouží pro objednávání potravin. Není určena pro telefonování rodičů s dětmi, nicméně v naléhavých případech je možno ji použít, případně nechat vzkaz na záznamníku.

Letecký snímek tábora z podzimu 2011 ukazuje budovy kuchyně a jídelny (šedé střechy) i chatičky, v nichž jsou ubytovány děti (červené střechy). Na jihu je pěkně vidět přístav, vlevo je velká zelená louka pro táborové hry a sportování. Po kliknutí na fotografii můžete prozkoumat i širší okolí Sluneční zátoky.

Oficiální stránky

Správce tohoto webu