Poslední volná místa na třetím běhu! Podejte si přihlášku

Aktuality

• 28. 5.: Po velkých deštích koncem května je Landa již plná vody a připravená pro plavby veškerého loďstva Admirality. Kachny zatím nezpozorovány. [Múwín]
  • Minulý víkend (18-19. 5.) proběhla přípravná brigáda na provoz 2018. Všechny systémy, zdá se, fungují. V Landě je však kvůli suchu jen málo vody. Kdo zná nějaké pršecí kouzlo, nechť ho, prosím, ihned použije.
  • Únor 2018: Všechny běhy jsou již naplněny, další přihlášky jsou zařazovány do seznamu náhradníků.

2018

Vážení rodiče upozorňujeme, že na stránce Přihlašování se již objevily informace o SZ 2018. Pro jistotu přidáváme tyto i zde:

V roce 2018 jsou termíny dvacetidenních běhů:

1. běh: 30. června - 19. července
2. běh: 19. července - 7. srpna
3. běh: 7. srpna - 26. srpna

Cena pobytu v roce 2018 je, včetně DPH za 20 denní běh, 6.450 Kč

• Přátelé SZ, několik potěšujících zpráv:
    1. podlahy v malé a velké kajutě jsou nové, pokryté novým linoleem a co více - vyrovnané do vodorovné polohy, takže se polévky nebudou přelévat přes jeden okraj talíře,
    2. starý kotel z roku 1972 zmizel, je instalován nový kotel na ohřev teplé vody a případné vyhřívání kajut, takže již nehrozí obvyklé, ale kupodivu neoblíbené zadýmování tábora,
    3. v kadetské kajutě je topné těleso připojené na oběh horké vody, takže to nebude vymrzlá ratejna.
    4. prozatím nejsou na rybníku milióny kachen. Hurej!
  • Všechny tři běhy jsou již beznadějně obsazené, náhradníci čekají, zda někdo neodřekne.
  • Vážení rodiče, I. běh se zaplnil do dvou dní od začátku zápisu, dnes 3. 2. zbývá ještě nemnoho míst na II. a III. běhu.
  • Vážení rodiče, připomínáme, že zápis dětí do letošních běhů tábora začíná 1. 2. 2017, tedy počátkem února!

2016

• včera, 28. 8., odjely v pořádku děti III. běhu, Sluneční Zátoka je teď opuštěna, uklizena a těší se na prázdniny 2017!
  • dne 9. 8. se vystřídaly děti II. a III. běhu, vše proběhlo v pořádku!
  • včera, 21. 7., se vystřídaly děti I. a II. běhu, vše proběhlo v pořádku!
  • ve Sluneční zátoce jsou všechny provozní systémy plně funkční, tráva je pokosena, Landa je plná vody, tábor je vzorně upraven a už se na vás těší!
  • měsíc po zahájení přihlašování dětí na letošní dobrodružnou výpravu je I. běh již naplněn, jsou registrováni náhradníci, II. běh rovněž, jsou registrování náhradníci a III. běh již nemá ani poslední volná místa! Vážení rodiče pokud jste zaváhali s přihlášením, pamatujte si to v příštím roce.
  • Přihlašování na dobrodružnou plavbu 2016 začne už 1. 2.!

2015

• 28.8.2015 včera odjel 3. běh, letošní horký a suchý provoz skončil- již nikdy více Výprava do Egypta!, do začátku příštího provozu zbývá 311 dní,
  • 9.4.2015 první dva turnusy zcela zaplněny, volný zbývá už jen třetí!
  • 1.4.2015 aktualizovaný leták pro rok 2015!
  • 1.2.2015 spouštíme přihlašování na velkou výpravu v roce 2015

2013

• 3.6.2013 Povodně, které zasáhly Jižní Čechy, zvedly i hladinu našeho rybníka Landy. Voda však naštěstí nedosáhla tak vysoko, jako v roce 2002, a tak jen mírně zatopila loděnici a několik chatiček, kde nenapáchala větší škody. Nyní již hladina klesá - v dalších týdnech s pomocí slunečného počasí tábor vytřeme, vysušíme a bude zase jako nový.
  • 1.6.2013 Pro starostlivé rodiče jsme objevili na webu zajímavý a poučný článek http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/mensi-deti/36467-dite-vola-sos-z-tabora, s nímž se ztotožňujeme a doporučujeme jej k přečtení.
  • 1.1.2013 spouštíme nové webové stránky.